24-pay-mark Created with Sketch.

Ляпіс 98

Про виконавця

Галерея

Ляпіс 98 - фото №1 Ляпіс 98
Ляпіс 98 - фото №2 Ляпіс 98 афіша
Ляпіс 98 - фото №3 Ляпіс 98 квитки
Ляпіс 98 - фото №4 Ляпіс 98 на concert.ua

Ляпіс Трубецкой – популярний білоруський панк-рок гурт і в первісному вигляді – вже музична історія, оскільки бенд під старим іменем припинив свою діяльність у 2014 році.

МУЗИЧНІ блокбастери ЛЯПІС-98

Але, фанам не довелося довго сумувати: все тільки починалося!

На зміну прийшов ЛЯПІС 98 – новий колектив Михалка, на концертах якого звучать найкрутіші та драйвові хіти гурту "Ляпіс Трубецкой": “Ты кинула”, “Огоньки”, “Зеленоглазое такси”, “В платье белом”, “Золотая антилопа”, “Ау”, “Евпатория”, “Яблони”, “Я верю”, “Котик”, “Метелица”, “Зоопарк”, “Африка”, “Капитал”, “Танцуй”, “Харэ”...

Кожен з цих треків – легенда, а тексти пісень знає та підспівує публіка в різних куточках світу. Музичні блокбастери не на один місяць або декілька хіт-парадів, а на всі часи – це те, що вирізняє самобутній гурт ЛЯПІС 98. Тільки вперед!

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА КОНЦЕРТИ ЛЯПІС 98

Аншлаги та солд-аути на виступах "Ляпісів" – приємна традиція. Шанувальники скуповують квитки за лічені дні, а іноді й за години. Формат – невимушений і дружній: на лайвах звучать улюблені хіти та імпровізації. Тут є й життєві та творчі історії від фронтмена бенду Сергія Міхалка, а також потужний заряд енергії та шквал емоцій на рік уперед.

Хочете потрапити на шоу Цирку Космічних Аутсайдерів ЛЯПІС 98? Дивіться афішу виступів у своєму місті! Купити квитки можна в зручний спосіб: онлайн, з доставкою кур'єром або в касі.

Головне – діяти швидко! Залишитися без тікета напередодні довгоочікуваного івента – немов запізнитися на літак. Страшенно безглуздо й образливо!

“Знай, это любовь! С ней рядом Амур, крыльями машет!”. Хочеш заспівати знакові рядки у фан-зоні в унісон з улюбленим бендом?

Тоді до зустрічі на концертах Сергія Міхалка та гурту ЛЯПІС 98!

Дати