24-pay-mark Created with Sketch.

LP

Про виконавця

Галерея

LP - фото №1 LP
LP - фото №2 LP афіша
LP - фото №3 LP квитки
LP - фото №4 LP на concert.ua
LP - фото №5 LP фото

Laura Pergolizzi – американська співачка та композиторка італійського походження, більш відома як LP. Авторка пісень для багатьох популярних виконавців: Крістіни Агілери, Rita Ora, Шер, Backstreet Boys, Ріанни та інших.

"LOST ON YOU" – знакова ПІСНЯ ДЛЯ Лаури ПЕРГОЛІЦЦІ

Сингл "Lost On You" c четвертого альбому співачки вийшов на лейблі Warner Bros. Records і миттєво став мегахітом: перші місця в музичних чартах Франції, Бельгії, Польщі та інших країнах, потрапляння в Billboard Top-40 у США. Пісня отримала платиновий статус в Італії, Греції, Польщі та діамантовий у Франції.

Завдяки успіху "Lost On You" про Лауру Перголіцці дізнався весь світ: про неї заговорили зіркові колеги й авторитетні медіа – Rolling Stone і Vogue. Відтоді шанувальників у артистки значно побільшало, а повні концертні зали стали традицією. Хочете потрапити на шоу LP? Подбайте про квитки заздалегідь!

СПІВАЧКА LP – володарка унікального художнього свисту

Співачка LP володіє унікальним голосом: широкий діапазон від оксамитового баритона до неповторних трелей у верхніх регістрах.

Головна фішка самобутньої артистки – гучний свист, який вона майстерно вплітає в студійні пісні та сольні виступи. Варто почути наживо!

У ній дивовижне все: музика й тексти пісень, сповнені особистих переживань, крута енергетика та яскрава андрогінна зовнішність. І кожен раз Laura Pergolizzi з'являється на сцені немов з космосу, з приємною місією: поділитися своєю душею та творчістю.

Дати