24-pay-mark Created with Sketch.

ЛСП

Про виконавця

Галерея

ЛСП - фото №1 ЛСП
ЛСП - фото №2 ЛСП афіша
ЛСП - фото №3 ЛСП квитки

ЛСП – білоруський репер і автор пісень з Мінська, який стрімко завойовує популярність у країнах СНД. Справжнє ім'я виконавця – Олег Савченко.

ВИБУХОВІ ХІТИ репера ЛСП

Від невеликих концертних майданчиків до стадіонів!

“Монетка”, “Порнозвезда”, “Тело”, “Золотой мальчик”, “Патрон”, “Конец света”, “Magic City”... Завдяки приспівам, що запам'ятовується та сміливим мовним зворотам – композиції стали хітами! Альбом за альбомом, трек за треком, текст за текстом – і ось, Олег ЛСП вже один з лідерів реп-культури.

Артист співпрацював з багатьма зірками: Aes Genius, Yung Trappa, Oxxxymiron, Pharaoh, Yanix, Big Russian Boss, Feduk, Крид... Його музику не назвеш виключно позитивною, але фанів чіпляють історії про труднощі життя та драматичний настрій композицій.

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА КОНЦЕРТИ ЛСП В УКРАЇНІ

Колаборації з відомими артистами, участь у хіп-хоп батлах, виступи на фестивалях, перші місця в музичних топ-чартах і солд-аути за лічені дні! LSP прийшов всерйоз і надовго, а його творчість сподобалася аудиторії різного соціального статусу і віку.

Українська публіка теж не проти послухати потужний, качовий реп і з нетерпінням чекає концерти білоруса у своїх містах! Щоб не пропустити довгоочікуване шоу – дивіться афішу виступів на сайті Concert.ua.

Квитки можна купити онлайн або оформити з доставкою кур'єром.

Тому що живий виступ гурту ЛСП – це завжди на кілька тисяч мурашок по шкірі більше, ніж удома в навушниках. А зібратися з компанією друзів на концерт – простіше та крутіше, ніж домовитися про банальну тусовку.

Збільшимо гучність разом на концертах ЛСП!

Дати