Markul

Про виконавця

Галерея

Markul - фото №1 Markul
Markul - фото №2 Markul афіша
Markul - фото №3 Markul квитки
Markul - фото №4 Markul на concert.ua

Репер Markul – друг і колега Оксімірона. Багато їздив по світу, щоб в зрілому віці повернутися додому і стати помітною фігурою на реп-сцені.

Від мігрантів ДО ЗІРКИ репу: ШЛЯХ МаркулА

Марк народився в Латвії, дитинство провів в Росії, виріс в Англії - життя Маркула було насиченим. На британських островах він захопився репом, здружився з мігрантами та місцевими артистами, познайомився з Оксіміроном. Вже у 18 років випустив перший мікстейп, але після замовк на три роки, протягом яких відточував майстерність.

У 2015 році Markul повернувся в гру. Пісня «Сухим из воды» стала першим хітом, а наступні роботи привернули ще більше уваги. У 2017 виконавець повернувся в Росію. І не дарма - спільна з Оксіміроном пісня Fata Morgana мала величезний успіх, а кліп зібрав десятки мільйонів переглядів.

Марк Маркул не став спочивати на лаврах: репер почав активно виступати, а в 2018-му випустив Great Depression - насичений особистими переживаннями альбом. Успіх пісень і кліпів дозволили вийти на великі майданчики.

АФІША ВИСТУПІВ Маркул НА CONCERT.UA

На сцені Markul показує, чому його називають новою зіркою хіп-хопу. Майстерна подача тексту, дух британських вулиць і гастрольний досвід помітні відразу. Слідкуйте за афішею на сайті Concert.ua і приходьте на концерти репера в Україні.

Дати