24-pay-mark Created with Sketch.

Макс Корж

Про виконавця

Галерея

Макс Корж - фото №1 Макс Корж
Макс Корж - фото №2 Макс Корж афіша
Макс Корж - фото №3 Макс Корж квитки
Макс Корж - фото №4 Макс Корж на concert.ua

Від пісень під гітару з найближчими до багатотисячних виступів на стадіонах!

Макс Корж - білоруський співак і автор пісень, улюбленець мільйонів фанів, вміло перетворює свої концерти в найпотужніші вечірки.

МУЗИЧНІ БОЙОВИКИ МАКСА КОРЖА

Гучний трек "Небо поможет нам" став для артиста якимось пропуском в музичну тусовку, а далі - понеслася!

"Жить в кайф", "Где я", "В темноте", "Мотылек", "Стань", "Амстердам", "Домашний", "ТЖивотный мир", "Малый повзрослел", "Малиновый закат" і безліч інших пісень завоювали музичні чарти і стали крутити хітами!

Фанів чіпляє щирість і драйв палких, і, таких пацанськи треків, в текстах яких - багато дізнаються самих себе!

ВИБУХОВІ КОНЦЕРТИ-ВЕЧІРКИ

Кожне шоу Макса Коржа - це не просто концерт, а грандіозна і мега атмосферна вечірка. Зриваючи голос під улюблені треки і влітаючи у спекотний слем - розчиняєшся в натовпі і забуваєш про метушливі будні! Є тільки тут і зараз!

Все це музичне безумство підкріплюється відмінним звуком, душевними селфі артиста із залом і оригінальними флешмобамі від шанувальників.

Не дивно, що побувавши одного разу на його лайві - неодмінно хочеться повторити! Звичайно ж, гастрольний графік Максима Коржа розписаний надовго вперед.

Позаду - виступи в США і Європі, масштабні стадіонні тури і значна скарбничка солд-аутів на кращих майданчиках. Попереду - ще більше енергії і нових хітів!

Звичайно ж, українська публіка не проти відірватися під вибухові треки, і аншлаг на київському стадіоні "Динамо" – тому підтвердження.

Хочете потрапити на концертний рух у своєму місті і відірватися на повну? Слідкуйте за афішею на Concert.ua і ловіть квитки!

Чим раніше - тим приємніше ціна, для "най- най- най-" фанів.

До зустрічі на вpивних концертах Макса Коржа!

Дати