24-pay-mark Created with Sketch.

Макс Вишинський

Про виконавця

Галерея

Колись першим з українських стендап-коміків зібрав «Жовтневий Палац» та виступав у «Палаці Спорту» на 6000 глядачів. Перемагав в «Розсміши коміка», знімався в шоу «Ліга Сміху». Любить свою дружину, дитину і котів. Поважає себе та глядача. Виступає без вульгарності та лайливих слів. Має мрію через свої виступити змінити на краще інститут сім’ї в країні.

Макс Вишинський – провісник доброго гумору в українському стендапі

Макс Вишинський – відомий стендап-комік з Хмельницького, учасник шоу «Гуднайт Клаб», «Ліги Сміху», кількаразовий переможець у «Розсміши коміка» автор Студії «Квартал 95». У 2020-му став першим українським коміком, який виступив із сольним концертом у київському Жовтневому палаці, де зібрав 6 тисяч глядачів. Гумористичний стаж Макса в стендапі сьогодні – понад 10 років. Публіка любить його творчість за щирі, непідробні та позбавлені нецензурної лайки жарти, головними темами для яких є доросле та подружнє життя.

Для кожної публіки – свої теми для жартів

Загалом як професійний комік Макс Вишинський може жартувати на величезну кількість тем. Але зазначає, що дійсно професійний та розумний підхід – це коли всьому – своє місце. Найважче, за словами автора, звісно, було на початках добирати жарти для тих, хто от просто щойно повернувся з «нуля». Проте, як згодом побачив комік, гумор про життя, родину, підготовку до батьківства і власне батьківство – це все на ура сприймається військовими. І те, що люди виходять з концерту з гарним настроєм та посмішками, найкраще засвідчує вдалий підхід до вибору тем та формату їх подання. Війна, звісно, не могла не зачепити гумору Макса. Проте комік впевнений, що напряму говорити про трагедію не варто, а от показати, наприклад, як війна вплинула на вагітність дружини чи змінила ставлення людей до ресторанів «МакДональдз» – це вже дійсно цікавий та не перенасичений драмою гумор. Тож так суспільство не втомлюється від постійних нагадувань про війну, але й не забуває про неї, продовжуючи донатити та волонтерити.

Дати

17/04

середа

Просмажка

Київ, ATLAS

від 500.00 ₴