24-pay-mark Created with Sketch.

Мумий Тролль

Про виконавця

Галерея

Мумий Тролль - фото №1 Мумий Тролль
Мумий Тролль - фото №2 Мумий Тролль афіша
Мумий Тролль - фото №3 Мумий Тролль квитки

Мумий Тролль – російський рок-гурт з Владивостока. У 1983 році її заснував Ілля Лагутенко, фронтмен і беззмінний лідер команди.

Мумий Тролль почали новий етап історії рок-музики в Росії і мали величезний вплив на культуру в цілому. Це було відзначено премією "Легенда MTV", яку вони отримали в 2007 році.

"Рокапопс" або музика гурту Мумій Троль

Популярність до гурту Мумий Тролль прийшла з виходом дебютного альбому "Морская" в 1997 році. "Утекай" і "Делай меня точно" постійно грали на радіо, а кліп на пісню "Владивосток 2000" став першим, що показали на російському MTV.

Ілля Лагутенко назвав стиль групи "рокапопс" - щоб поставити крапку в суперечках про жанрову приналежність їх музики. Тоді вона не вписувалася ні в один із знайомих слухачам форматів.

Перші і найбільш знакові альбоми гурту Мумий Тролль:

  • Морская (1997);
  • Икра (1997);
  • Точно Ртуть Алоэ (2000);
  • Мемуары (2002).

Через більш, ніж 20 років, Мумий Тролль продовжують записувати альбоми, знімати красиві відео-роботи і виступати – кожен раз ставлячи собі нову планку в масштабі і видовищності своїх шоу.

Де купити квитки на концерти Мумий Тролль

Мумий Тролль виступають в Україні доволі рідко. Але кожен їхній приїзд – це повні зали і розкуплені заздалегідь квитки.

Щоб побачити нове концертне шоу гурту Мумий Тролль в своєму місті - стежте за афішею популярних подій на Concert.ua. І пам'ятайте: чим раніше купувати квитки, тим вигідніше.

Дати