24-pay-mark Created with Sketch.

Palaye Royale

Про виконавця

Галерея

Palaye Royale - фото №1 Palaye Royale
Palaye Royale - фото №2 Palaye Royale афіша
Palaye Royale - фото №3 Palaye Royale квитки

Palaye Royale - популярна американська рок-група з канадськими корінням, заснована трьома братами-музикантами. Творчість бенду відрізняється ідеєю відданості сімейним цінностям. Команда номінувалася на музичні премії в категоріях «Прорив року» і «Кращий андеграундний бенд».

Palaye Royale – сучасні гуру фешн-арт-року

Група з'явилася в 2008 році з назвою Kropp Circle. Але вже в 2011 бенд змінив ім'я і підписав контракт з продюсерським центром. Palaye Royale - назва танцювального залу, де познайомилися дідусь і бабуся музикантів.

Починається поетапна розкрутка колективу. Відчутний успіх приходить в 2015 з випуском першого студійного альбому Boom Boom Room (Side A). Знаменитому синглу Get Higher чарт Billboard Modern Rock відвів 27-й рядок.

З кожним роком про гурт дізнаються все більше людей і придбати найкращі квитки на концерти Palaye Royale стає все складніше. Мільйонні перегляди в мережі набирають кліпи бенду:

  • Morning Light вже зібрав більше 21,5 млн переглядів;
  • Mr Doctor Man досяг планки в 9 млн переглядів.

Потужна енергетика лайвів ПалаЄ РоялЄ

Кожен концерт групи – це неймовірна енергетика, хвилі драйву і фірмової агресії. У музиці команди поєднуються рок-н-рол, фешн-арт-рок, глем-рок, інді-рок, гранж. Не пропустіть свій шанс відірватися на повну на найближчому шоу Palaye Royale!

Теперішній склад колективу:

  • Remington Leith (вокал);
  • Sebastian Danzig (гітара);
  • Emerson Barrett (барабани);
  • Daniel Curcio (бас-гітара);
  • Andrew Martin (гітара).

Де купити квитки на концерти Palaye Royale

Замовити квитки на концерт завжди зручно на Concert.ua. Мінімум проблем, проста і чітка навігація сайту - оформляйте квитки за пару хвилин. Доступні електронні квитки і квитки з доставкою.

Дати