24-pay-mark Created with Sketch.

PATTI SMITH

Про виконавця

Галерея

PATTI SMITH - фото №1 PATTI SMITH
PATTI SMITH - фото №2 PATTI SMITH афіша
PATTI SMITH - фото №3 PATTI SMITH квитки

Патті Сміт (Patti Smith) – американська виконавиця і поетеса. Її вважають живою іконою панк-року, яка дала поштовх до його розвитку і вплинула на безліч музикантів майбутніх поколінь.

Ім'я Патті Сміт включено до Зали слави рок-н-ролу.

Бунтарка, поетеса і панк-ікона Патті Сміт

Творчий шлях Патті Сміт почався з поезії. Вона багато писала, надихаючись Артюром Рембо і американськими поетами-бітниками. Тому спочатку на сцені Патті читала свої вірші під музичний супровід.

Все змінилося після концерту The Doors, на якому поетеса подумала, що може так само, як Моррісон. Образ вона запозичила у Кіта Річардса з Rolling Stones, а текстами майбутніх пісень стали її вірші.

Так, в 1975 році виходить дебютний альбом Horses. Його відразу ж високо оцінили критики, а через роки визнали культовою роботою, яка стала відправною точкою в історії панк-рок сцени.

Найвідоміші роботи Патті Сміт:

  • Horses (1975)
  • «Easter» (1978)
  • «Trampin '» (2004)
  • «Banga» (2012)

Займаючись музикою, Патті продовжувала писати вірші і видавати свої збірники, а в 2005 році отримала французький орден мистецтв і літератури.

Де купити квиток на концерт Патті Сміт

Сьогодні через концерти Патті Сміт не закривають клуби, а виступи легендарної співачки більше схожі на творчі вечори або навіть квартирники.

Разом з гітаристом Тоні Шенеханом Патті Сміт виступає в атмосфері камерного концерту. Під час лайву вона не тільки виконує свої легендарні пісні, а й розмовляє з глядачами, ділиться роздумами про світ і все, що відбувається в ньому.

Такі події – рідкість. Тому радимо не пропускати зустріч з легендарною Патті Сміт в Україні і купити квитки заздалегідь на Concert.ua.

Дати