24-pay-mark Created with Sketch.

Pianoбой

Про виконавця

Галерея

Pianoбой - фото №1 Pianoбой
Pianoбой - фото №2 Pianoбой афіша
Pianoбой - фото №3 Pianoбой квитки
Pianoбой - фото №4 Pianoбой на concert.ua

PIANOБОЙ – сольний проект українського музиканта Дмитра Шурова, ex-учасника Океан Ельзи, Esthetic Education та Земфіри.

Музичні бестселери PIANOБОЙ

“Этажи”, “Ведьма”, “Простые вещи”, “Спутники”, “Родина”, “Родинки”, “Полуничне небо”, “Все що тебе не вбиває” – кожна і цих пісень стала хітом.

А три альбоми, безліч першокласних синглів і саундтреків до фільмів, підтверджують: з-під пера Дмитра Шурова народжуються воістину магічні треки! Композиції Піанобой чіпляють за живе і не залишають байдужим.

Проект PIANOБОЙ – номінант топових українських музичних премій, володар кількох статуеток YUNA ( "Кращий дует" за пісню "На вершіні" 2018, "Краща пісня" і "Кращий дует" – пісня "Злива", записана спільно з Андрієм Хливнюком і Джамалою).

Атмосферні шоу PIANOFAMILY

Pianoбой – це сплетіння музики, лірики та голосу Шурова, і, звичайно, феноменальна робота всієї команди. Концерти бенду – це завжди атмосферні та душевні зустрічі артистів з публікою. Музиканти творять на сцені справжні дива, заради яких, власне, і збираються аншлаги.

Улюблені хіти і майстерні імпровізації, спілкування з фанатами, гра на фортепіано і келих червоного неподалік, емоційні пориви і відчуття цілковитої ейфорії.

Живі концерти Піанобой – завжди у кайф і дуже в серце. Варто зацінити!

Лідер групи Дмитро Шуров – харизматичний артист і улюбленець фестивалів, із зухвалим характером і величезною любов'ю до музики. Pianofamily творять історію поза стандартами, але завжди c креативними рішеннями і сміливими музичними експериментами.

І, звичайно ж, щільним гастрольним графіком, в якому непросто знайти місце для раптових подорожей у часі!

Хочете потрапити на концерт улюбленого бенду? Слідкуйте за актуальною афішею на нашому сайті! Квитки рекомендуємо купувати на старті продажів – так більший вибір місць і приємніша ціна.

Просто тому, що early birds завжди отримують найкраще!

До зустрічі на концертах PIANOБОЙ!

Дати