24-pay-mark Created with Sketch.

Sander van Doorn

Про виконавця

Галерея

Sander van Doorn - фото №1 Sander van Doorn
Sander van Doorn - фото №2 Sander van Doorn афіша
Sander van Doorn - фото №3 Sander van Doorn квитки

Sander van Doorn – популярний нідерландський діджей, композитор і продюсер.

Ще на початку своєї музичної кар’єри у 2006 Сандер отримав потужний старт у вигляді місця в ТОП-100 престижного видання DJ Magazine та премії «Кращий новий продюсер» на Trance Awards.

Тоді ж діджей потихеньку проводить світову творчу експансію, виступаючи на фестивалях Dance Valley, Godskitchen, Mystery Land, Gigidance, South West Four. І от без музики талановитого нідерландця вже неможливо представити сучасне клубне життя.

Від статусу «перспективного таланту» до рівня одного з найкращих світових діджеїв і продюсерів

Сандер ван Дорн гучно заявив про себе, дебютувавши зі своїм першим Essencial Mix у ефірі відомої радіостанції BBC Radio 1.

У 2008 перспективний нідерландець опинився у загальному рейтингу на 13-му рядку між Carl Cox і Paul Oakenfold. І лише за рік ван Дорн вже насолоджувався престижним 10-м місцем.

Головним козирем, що вивів музиканта на рівень найбільш затребуваного продюсера й діджея свого покоління, став унікальний стиль, у якому відобразився довершений мікс таких напрямів як trance, techno і progressive. Саме таке гармонійне поєднання елементів різних жанрів із захопленням сприйняла публіка, а ван Дорна буквально зачислили до лику святих у світі клубної музики.

Ремікси, що переважають оригінали

Саме така слава закріпилася за Sander van Doorn – творця музичних версій хітів, що стали більш популярними за оригінальні версії. Так сталося, наприклад, із реміксами на треки Control Freak (Armin van Buuren) та Breathe (Mode Hookers). А однією із найуспішніших робіт ван Дорна залишається ремікс на хітову композицію Стінга Message in а Bottle.

Чому варто почути Sander van Doorn наживо?

  • На рахунку титулованого музиканта – понад 80 синглів та EP.
  • Роботи Сандера ван Дорна звучать у діджей-сетах в усіх куточках планети.
  • Відмінну якість музики талановитого нідерландця неодноразово відзначали кращі діджеї світу.
Розчинитися у захопливому світі музичного трансу і пережити найкращі миті життя на концерті улюбленого діджея – просто! Лише слідкуйте за афішею подій на Concert.ua і замовляйте квитки заздалегідь. Це завжди зручно зробити онлайн.

Дати