24-pay-mark Created with Sketch.

СКРИПТОНІТ

Про виконавця

Галерея

СКРИПТОНІТ - фото №1 СКРИПТОНІТ
СКРИПТОНІТ - фото №2 СКРИПТОНІТ афіша
СКРИПТОНІТ - фото №3 СКРИПТОНІТ квитки
СКРИПТОНІТ - фото №4 СКРИПТОНІТ на concert.ua
Скриптоніт – популярний реп-виконавець із Казахстану, що зачепив тисячі слухачів фірмовими бітами й особливою манерою начитки. На початку лютого 2021 репер запустив новий проєкт – власне інтернет-видання Karmapolitan. А за результатами року 2020 саме Скриптоніт увійшов до числа найкрутіших виконавців стрімінгових сервісів.

Герой зразковий та водночас парадоксальний: чому так говорять про Скриптоніта?

В чому перший парадокс? – Ім’я – Аділь. Національність – казах. А розсуває межі – російськомовного репу. Парадокс другий: реп – це світ, в якому головна не музика, а лірика. Тобто – слова. А з ними у Скриптоніта – особливі стосунки: нерозбірлива фірмова начитка цілить просто в безодню свідомості, примушуючи прислухатися до кожного звуку й коливання повітря.
Ключова матерія пісень Аділя – гроші, жінки, гучні вечірки. Нібито про свято життя, але – невеселе й похмуре свято.
Тож слухати Скриптоніта чи ні – вирішувати вам. А тим часом натовпи фанів продовжують вщент забивати зали на концертах (що насправді – деталь знакова для кожного співака, а особливо – репера). На лайви Скриптоніта приходять, щоб бодай пару годин побути на одній хвилі з кумиром і «дати музиці врятувати своє життя».

Історія успіху Скриптоніта

Першим важливим кроком в кар’єрі артиста став вихід кліпу до пісні VBVVCTND, випущений разом з Niman’ом. В результаті – увага лейблу Gazgolder та статус резидента.

Сьогодні в заліку репера 4 студійні альбоми, 4 міні-релізи та лайв-компіляція «36 JAM». Деякі пісні цієї збірки виконані просто під гітару та SPD-SX, бо на думку Скриптоніта, «там більше нічого й не потрібно».

Серед хітових треків репера:
  • «Положение»;
  • «Ламбада»;
  • «Москва любит…»;
  • «Podruga»;
  • «Мультибрендовый» та інші.
У переліку важливих нагород – премії «Людина року GQ 2016» («Відкриття року»), «Реальна премія MusicBox 2016» («Поза форматом»).
З 2018 року Аділь працює із власним проєктом Gruppa Skryptonite та продовжує заряджати слухачів потужною енергетикою власної творчості.

Де купити квитки на концерти Скриптоніта?

Кожен виступ репера Скриптоніт – концентрований емоційний вибух. Не втратити жодної нагоди побачитися із кумиром вам допоможе Concert.ua. Тут – повна афіша і квитки на всі події в країні.

Дати