24-pay-mark Created with Sketch.

The Exploited

Про виконавця

Галерея

The Exploited - фото №1 The Exploited
The Exploited - фото №2 The Exploited афіша
The Exploited - фото №3 The Exploited квитки

The Exploited - популярна шотландська група, породжена другою хвилею британського панк-року. Вони влаштовували провокації в Аргентині, пережили заборони в Голландії, розгін сльозогінним газом в Німеччині і арешти в Іспанії. The Exploited вистояли.

Знаменитий девіз світової панк-спільноти Punks not Dead – це назва дебютного альбому все тих же бунтівних шотландців The Exploited.

The Exploited 40 років розривають світові сцени в мотлох

Хардкор-панк-група The Exploited була заснована в 1979 році. І вже встигла тріумфально відзначити своє 40-річчя. Не змогли їм перешкодити ні ротації учасників, ні гоніння влади. Анархістська естетика пройшла перевірку часом і зробила творчість групи прямим і безкомпромісним. Перші панк-гімни Army Life і Dogs of War досі звучать на розривних лайв The Exploited, доводячи публіку до нестями.

Некомерційна музика Зе Експлойтед

Раз і назавжди відмовившись від комерційно орієнтованого творчості, група впевнено зайняла свою нішу в музичному світі. Якість звукозапису з кожним роком зростає, збільшуючи розрив між недбалим панком 80-х і сучасними The Exploited.

Незмінним учасником залишається фронтмен Вотт Б'юкен, який пережив на сцені тисячі моментів захвату і навіть серцевий напад, і зараз планує записати новий альбом.

Склад групи сьогодні:

  • Вотті Б'юкен (Wattie Buchan), вокал;
  • Меттью Макгуайр (Mr. Matt McGuire), гітара;
  • Айріш Роб (Irish Rob), бас-гітара;
  • Віллі Бьюкен (Willie Buchan), барабани.

Лайви The Exploited не описати словами, їх потрібно пережити.

Де купити квитки на концерти The Exploited

Заходьте на Concert.ua і дивіться найповнішу і завжди актуальну афішу подій в Києві і Україні. Квитки на концерт можна оформити за пару хвилин. Ми пропонуємо електронні квитки і квитки з доставкою.

Дати