24-pay-mark Created with Sketch.

Тото Кутуньйо

Про виконавця

Галерея

Тото Кутуньйо - фото №1 Тото Кутуньйо
Тото Кутуньйо - фото №2 Тото Кутуньйо афіша
Тото Кутуньйо - фото №3 Тото Кутуньйо квитки
Тото Кутуньйо - фото №4 Тото Кутуньйо на concert.ua

Тото Кутуньйо – естрадний італійський співак, композитор, музикант. Повне ім'я – Сальваторе Кутуньйо. Майбутній популярний виконавець народився в романтичному місці Фосдіново в Тоскані.

Кутуньо – це людина-легенда. Його пісні перекладені 12-ма мовами. Співак відомий своєю співпрацею з Джо Дассеном, Адріано Челентано, Далідою, Мішель Сарду.

Неповторний образ Тoto Сutugno – це:

  • винятковий шарм справжнього італійця;
  • мужній баритон;
  • музика цілої епохи;
  • завжди живе виконання;
  • тепле дружнє спілкування із залою.

ЗНАМЕНИТІ ПІСНІ TOTO CUTUGNO

«L`été Indien» (Індіанське літо) – вперше виконує Джо Дассен, перекладена 7-ма мовами. «Ciao bambino, sorry» (Прощавай, крихітко) – одна з найкращих пісень Мірей Матьє. «Solo Noi» (Тільки ми). «Et si tu n'existais pas» (Якщо б не було тебе) – вважається найкращою романтичною піснею 20 століття. «L'italiano» (Італієць) більш відома як «Лашатемі Кантаре» – візитівка Тoto Сutugno.

КОНЦЕРТИ Тото Кутуньйо В УКРАЇНІ

Концерти Тото Кутуньйо – це чарівна романтика. Його хіти наповнені радістю та сумом, почуттям нерозсудливості й авантюризму, глибокою любов'ю до життя.

Не важливо, скільки вам років, чи знаєте ви французьку або італійську – творчість легендарного метра Тoto Сutugno не залишить вас байдужими!

Дізнатися розклад концертів і встигнути придбати квиток можна на сайті Concert.ua – онлайн або з доставкою. А далі забуваємо про все та насолоджуємося шедеврами світової музики!

Тото Кутуньйо співатиме для вас свої найкращі хіти!

Дати

Дат виступів немає