24-pay-mark Created with Sketch.

Василь Байдак

Про виконавця

Галерея

Василь Байдак - фото №1 Василь Байдак
Василь Байдак - фото №2 Василь Байдак афіша
Василь Байдак - фото №3 Василь Байдак квитки
Василь Байдак – популярний український стендап-комік, учасник відомого Інародного театру абсурду «Воробушек», хресний батько унікального персонажа Бубудук.

Професійний артист є двічі переможцем другого й четвертого Незалежного всеукраїнського Stаnd-Up фестивалю. Василь Байдак – учасник яскравого проєкту «Шоу імені Енді Кауфмана».

На концерти Василя Байдака варто йти, тому що він:

  1. Найдивніший і тому найцікавіший комік на сучасній українській сцені.
  2. Безмежно творчий і відкритий перед публікою.
  3. Не женеться за грошима, а прагне перш за все побачити небайдужість в очах глядачів.

Василь Байдак – автор, який дивує, захоплює, смішить та дарує абсолютно нові враження

Як і належить природженому стендаперу, рідним жанром для Василя є саме імпровізація. Найскладніший формат для артиста і найулюбленіший для публіки. Успішний експромт, шалені, нерідко поза межами уявного експерименти з темами, словесними зворотами та форматами – «коник» українського автора.

Чого тільки вартий вигаданий Василем персонаж Бубудук! За словами артиста, він відшукав нового героя у 2017 році в Греції. Бубудук – щось на кшталт неандертальця, котрий постійно надсилає Василеві відеокасети. А комік вже із властивим йому почуттям гумору переозвучує важливі «меседжі» первісної людини. Перегляди відео з одкровеннями Бубудука збирають багато лайків та схвальних коментів від користувачів інтернету.

Інародний театр абсурду «Воробушек» та сольні виступи

Для телеглядачів знайомство з талановитим коміком відбулося під час показів популярного проєкту «Ліга сміху». Василь Байдак у складі харківського театру абсурду «Воробушек» привернув увагу глядачів особливим акторським талантом, умінням невимушено й природно триматися на сцені.

Вінничанин за походженням сьогодні Василь Байдак мешкає у Харкові, бере участь у різноманітних шоу, гастролює із сольними концертами. Один з популярних проєктів, де Василь проявив себе як стендап-комік – це «Шоу імені Енді Кауфмана». Творчість артиста має різний, але завжди потужний вплив на слухача. З першого разу дехто виходить із зали із розкритим ротом, намагаючись «переварити» і втямити побачене й почуте. Але він вже напевно прийде вдруге, втретє – і «втягнеться», «підсівши» на виступи, точно описати котрі надто складно.

Василь може читати стендап про будь-що: про безхатька, про старого в’єтнамця, про пісні й сов, про бабусь та багато іншого. До речі, у виконанні коміка стендап буває сидячим, лежачим, у супроводі блюзу. Все це являє собою безперервний потік думок.

Де купити квитки на концерти Василя Байдака?

Переглянути афішу виступів яскравого артиста й одразу обрати місця в залі та квитки ви можете на сайті Concert.ua.

Дати