організаторам

Ми поділяємо вашу пристрасть до музики, видовищним подій і якісним шоу. За роки роботи ми набили чимало гуль, вчилися на власних помилках і провели безліч масштабних подій. Ми знаємо, як створюються успішні заходи, і з радістю ділимося накопиченим досвідом з партнерами.

Ми допомагаємо організаторам подій будь-якого масштабу: від невеликих (на кілька десятків осіб), до стадіонних концертів і фестивалі на десятки тисяч глядачів. Для кожного ми стаємо турботливим, чуйним і розуміючим другом. Або просто надійним партнером, якщо ви не дуже любите дружити :)

Concert.ua - це один з кращих квиткових сервісів, це якісне IT- та маркетинг-супровід подій і команда професіоналів, які змушують все це злагоджено працювати.

Ми пропонуємо:

  • ефективну платформу для автоматизації управління продажами
  • аналіз онлайн статистики та звітів
  • консалтинг по ціноутворенню і маркетинг-Стартегия
  • складання плану продажів і побудова прогнозів

Забезпечуємо продаж квитків на ваш захід онлайн, з доставкою кур'єром в будь-який населений пункт України, і організуємо реалізацію через розгалужену мережу квиткових офісів.

За запитом підтримаємо ваші події рекламою (контекст, соц-мережі, email розсилки) і промо-акціями. Можемо допомогти і з організацією контролю входу та продажем квитків при вході на подію.

Будь-ласка, заповніть форму нижче: