Арт-завод Платформа: афіша і квитки

Галерея

Арт-завод Платформа - фото №1 Арт-завод Платформа
Арт-завод Платформа - фото №2 Арт-завод Платформа афіша
Арт-завод Платформа - фото №3 Арт-завод Платформа квитки
Арт-завод Платформа - фото №4 Арт-завод Платформа на concert.ua
Арт-завод Платформа - фото №5 Арт-завод Платформа фото
Арт-завод Платформа - фото №6 Арт-завод Платформа піти
Арт-завод Платформа - фото №7 Арт-завод Платформа дивитись
Арт-завод Платформа - фото №8 Арт-завод Платформа на concert.ua
Арт-завод Платформа - фото №9 Арт-завод Платформа афіша
Арт-завод Платформа - фото №10 Арт-завод Платформа квитки
Арт-завод Платформа - фото №11 Арт-завод Платформа квитки
Арт-завод Платформа - фото №12 Арт-завод Платформа піти
Арт-завод Платформа - фото №13 Арт-завод Платформа афіша

Найбільший креативний кластер в Україні затишно розташувався на лівому березі Києва, на вулиці Біломорська, 1 (неподалік від станції метро "Лісова" і ТРЦ "Даринок").

Арт-завод Платформа розташований на території колишнього Дарницького шовкового комбінату. Загальна площа – 120000 метрів. Ідеально, що є як і закриті майданчики для проведення невеликих виставок, майстер-класів та інших освітніх івентів, так і пьяцци під відкритим небом – для масштабних концертів та вечірок.

Насичене культурне життя, зустрічі з друзями і просто безтурботні вікенди – здається, Платформа була завжди. Уличная еда, Кураж Базар, Белые Ночи, Tattoo Fest і, звичайно ж, концерти крутих артистів у теплу пору року – усе тут!

Купити квитки на більшість подій на Арт-заводі Платформа можна на Concert.ua усього за кілька хвилин. Дивіться актуальну афішу й оформлюйте квитки онлайн або з доставкою.

Київ, вул. Біломорська, 1

Афіша

Білі ночі. Euphoria Подію скасовано Подію скасовано 12 червня 20:00, Пт Білі ночі. Euphoria Київ, Арт-завод Платформа від 450 грн. Білі ночі. Euphoria Вже не хочу 12 червня Білі ночі. Euphoria Арт-завод Платформа Придбати Caribou-live 16 серпня 19:00, Нд Caribou-live Київ, Арт-завод Платформа від 730 грн. Caribou-live Вже не хочу 16 серпня Caribou-live Арт-завод Платформа Придбати Pixies 21 липня 20:00, Ср Pixies Київ, Арт-завод Платформа від 1290 грн. Pixies Вже не хочу 21 липня Pixies Арт-завод Платформа Придбати