Арт-завод Платформа: Афіша і квитки

Галерея

Арт-завод Платформа - фото №1 Арт-завод Платформа
Арт-завод Платформа - фото №2 Арт-завод Платформа афіша
Арт-завод Платформа - фото №3 Арт-завод Платформа квитки
Арт-завод Платформа - фото №4 Арт-завод Платформа на concert.ua
Арт-завод Платформа - фото №5 Арт-завод Платформа фото
Арт-завод Платформа - фото №6 Арт-завод Платформа піти
Арт-завод Платформа - фото №7 Арт-завод Платформа дивитись
Арт-завод Платформа - фото №8 Арт-завод Платформа
Арт-завод Платформа - фото №9 Арт-завод Платформа фото
Арт-завод Платформа - фото №10 Арт-завод Платформа фото
Арт-завод Платформа - фото №11 Арт-завод Платформа на concert.ua
Арт-завод Платформа - фото №12 Арт-завод Платформа піти
Арт-завод Платформа - фото №13 Арт-завод Платформа дивитись

Найбільший креативний кластер в Україні затишно розташувався на лівому березі Києва, на вулиці Біломорська, 1 (неподалік від станції метро "Лісова" і ТРЦ "Даринок").

Арт-завод Платформа розташований на території колишнього Дарницького шовкового комбінату. Загальна площа – 120000 метрів. Ідеально, що є як і закриті майданчики для проведення невеликих виставок, майстер-класів та інших освітніх івентів, так і пьяцци під відкритим небом – для масштабних концертів та вечірок.

Насичене культурне життя, зустрічі з друзями і просто безтурботні вікенди – здається, Платформа була завжди. Уличная еда, Кураж Базар, Белые Ночи, Tattoo Fest і, звичайно ж, концерти крутих артистів у теплу пору року – усе тут!

Купити квитки на більшість подій на Арт-заводі Платформа можна на Concert.ua усього за кілька хвилин. Дивіться актуальну афішу й оформлюйте квитки онлайн або з доставкою.

Київ, вул. Біломорська, 1

Афіша

Promin' 22 червня 22:00, Пт Promin' Арт-завод Платформа, Київ від 650 грн. Promin' Вже не хочу 22 червня Promin' Арт-завод Платформа Придбати Благодійний Кураж Базар Flower Power 23 червня 11:00, Сб Благодійний Кураж Базар Flower Power Арт-завод Платформа, Київ від 300 грн. Благодійний Кураж Базар Flower Power Вже не хочу 23 червня Благодійний Кураж Базар Flower Power Арт-завод Платформа Придбати Santa Muerte Carnival 13 липня 16:00, Пт Santa Muerte Carnival Арт-завод Платформа, Київ від 100 грн. Santa Muerte Carnival Вже не хочу 13 липня Santa Muerte Carnival Арт-завод Платформа Придбати Білі ночі 17 серпня 20:00, Пт Білі ночі Арт-завод Платформа, Київ від 400 грн. Білі ночі Вже не хочу 17 серпня Білі ночі Арт-завод Платформа Придбати