Арт-кафе "Шкаф": Афіша і квитки

Арт-кафе "Шкаф" – відомий майданчик для заходів і виступів. Це одне з провідних андеграундних місць в Одесі. Заклад знаходиться за адресою вулиця Грецька, 32 – у самому центрі міста, недалеко від Дерибасівської, Оперного театру та інших відомих пам'яток.

"Шкаф" ось уже не один рік радує одеситів і гостей міста унікальною доброзичливою атмосферою. Це арт-кафе – відкритий простір для творчих людей: музикантів, поетів, художників, письменників, театралів... Тут панують імпровізація і різноманітність. А ще тут можна поїсти і випити келих пива чи чогось міцнішого. У закладі два зали. У "Шафі" проходять концерти, покази фільмів, літературні вечори, тематичні вечірки, творчі зустрічі та ін. А ще тут збираються просто для танців, веселощів і нових знайомств із цікавими людьми.

Приємна публіка, невимушена обстановка і хороші заходи – усе це про арт-кафе "Шкаф". Вибирайте кращі заходи закладу на concert.ua. Тут ви відпочинете душею та тілом!

Одеса, ул. Греческая, 32

Афіша

12 листопада 20:00, Вт Одеса, Арт-кафе "Шкаф" від 250 грн. Вже не хочу 12 листопада Арт-кафе "Шкаф" Придбати Лера Яскевич 14 листопада 19:00, Чт Лера Яскевич Одеса, Арт-кафе "Шкаф" від 200 грн. Лера Яскевич Вже не хочу 14 листопада Лера Яскевич Арт-кафе "Шкаф" Придбати Підпільний Стендап в ШКАФу 21 листопада 20:00, Чт Підпільний Стендап в ШКАФу Одеса, Арт-кафе "Шкаф" від 170 грн. Підпільний Стендап в ШКАФу Вже не хочу 21 листопада Підпільний Стендап в ШКАФу Арт-кафе "Шкаф" Придбати сметана band 30 листопада 18:00, Сб сметана band Одеса, Арт-кафе "Шкаф" від 200 грн. сметана band Вже не хочу 30 листопада сметана band Арт-кафе "Шкаф" Придбати