Арт-кафе "Шкаф": Афіша і квитки

Арт-кафе "Шкаф" – відомий майданчик для заходів і виступів. Це одне з провідних андеграундних місць в Одесі. Заклад знаходиться за адресою вулиця Грецька, 32 – у самому центрі міста, недалеко від Дерибасівської, Оперного театру та інших відомих пам'яток.

"Шкаф" ось уже не один рік радує одеситів і гостей міста унікальною доброзичливою атмосферою. Це арт-кафе – відкритий простір для творчих людей: музикантів, поетів, художників, письменників, театралів... Тут панують імпровізація і різноманітність. А ще тут можна поїсти і випити келих пива чи чогось міцнішого. У закладі два зали. У "Шафі" проходять концерти, покази фільмів, літературні вечори, тематичні вечірки, творчі зустрічі та ін. А ще тут збираються просто для танців, веселощів і нових знайомств із цікавими людьми.

Приємна публіка, невимушена обстановка і хороші заходи – усе це про арт-кафе "Шкаф". Вибирайте кращі заходи закладу на concert.ua. Тут ви відпочинете душею та тілом!

Одеса, ул. Греческая, 32

Афіша

Стендап Схватка у ШКАФі 25 жовтня 19:00, Чт Стендап Схватка у ШКАФі Арт-кафе "Шкаф", Одеса від 150 грн. Стендап Схватка у ШКАФі Вже не хочу 25 жовтня Стендап Схватка у ШКАФі Арт-кафе "Шкаф" Придбати Курган feat. Агрегат. Презентація альбому «С.Ш.Р.» Курган feat. Агрегат. Презентація альбому «С.Ш.Р.» 3 Події Курган feat. Агрегат. Презентація альбому «С.Ш.Р.» 28.10 - 10.11.2018 Тінь Сонця Тінь Сонця 5 Подiй Тінь Сонця 4.11 - 02.12.2018