Арт-кафе "Шкаф": Афіша і квитки

Арт-кафе "Шкаф" – відомий майданчик для заходів і виступів. Це одне з провідних андеграундних місць в Одесі. Заклад знаходиться за адресою вулиця Грецька, 32 – у самому центрі міста, недалеко від Дерибасівської, Оперного театру та інших відомих пам'яток.

"Шкаф" ось уже не один рік радує одеситів і гостей міста унікальною доброзичливою атмосферою. Це арт-кафе – відкритий простір для творчих людей: музикантів, поетів, художників, письменників, театралів... Тут панують імпровізація і різноманітність. А ще тут можна поїсти і випити келих пива чи чогось міцнішого. У закладі два зали. У "Шафі" проходять концерти, покази фільмів, літературні вечори, тематичні вечірки, творчі зустрічі та ін. А ще тут збираються просто для танців, веселощів і нових знайомств із цікавими людьми.

Приємна публіка, невимушена обстановка і хороші заходи – усе це про арт-кафе "Шкаф". Вибирайте кращі заходи закладу на concert.ua. Тут ви відпочинете душею та тілом!

Одеса, ул. Греческая, 32

Афіша

O'Hamsters 15 березня 19:00, Нд O'Hamsters Одеса, Арт-кафе "Шкаф" від 120 грн. O'Hamsters Вже не хочу 15 березня O'Hamsters Арт-кафе "Шкаф" Придбати Стендап Українською. Влад Капиця. Рожевий Тур 21 березня 19:00, Сб Стендап Українською. Влад Капиця. Рожевий Тур Одеса, Арт-кафе "Шкаф" від 200 грн. Стендап Українською. Влад Капиця. Рожевий Тур Вже не хочу 21 березня Стендап Українською. Влад Капиця. Рожевий Тур Арт-кафе "Шкаф" Придбати