24-pay-mark Created with Sketch.

Афіша

ACAФАТОV. Сергій Асафатов 17 липня 19:00, ср ACAФАТОV. Сергій Асафатов Київ, Bel etage від 500 ₴ ACAФАТОV. Сергій Асафатов Вже не хочу 17 липня ACAФАТОV. Сергій Асафатов Bel etage Придбати Ти моє все 19 липня 18:00, пт Ти моє все Київ, Bel etage від 229 ₴ Ти моє все Вже не хочу 19 липня Ти моє все Bel etage Придбати Турнір Hard Combat 20 липня 18:00, сб Турнір Hard Combat Київ, Bel etage від 1000 ₴ Турнір Hard Combat Вже не хочу 20 липня Турнір Hard Combat Bel etage Придбати Артистка Чуприненко 22 серпня 19:00, чт Артистка Чуприненко Київ, Bel etage від 299 ₴ Артистка Чуприненко Вже не хочу 22 серпня Артистка Чуприненко Bel etage Придбати Очі в очі. Перший сольний концерт 20 вересня 19:00, пт Очі в очі. Перший сольний концерт Київ, Bel etage від 549 ₴ Очі в очі. Перший сольний концерт Вже не хочу 20 вересня Очі в очі. Перший сольний концерт Bel etage Придбати ХАММЕР TIME 21 вересня 17:00, сб ХАММЕР TIME Київ, Bel etage від 375 ₴ ХАММЕР TIME Вже не хочу 21 вересня ХАММЕР TIME Bel etage Придбати

Галерея

Bel etage - фото №1 Bel etage
Bel etage - фото №2 Bel etage афіша
Bel etage - фото №3 Bel etage квитки
Bel etage - фото №4 Bel etage на concert.ua
Bel etage - фото №5 Bel etage фото
Bel etage - фото №6 Bel etage піти
Bel etage - фото №7 Bel etage дивитись

BEL ETAGE: розташування майданчика

Майданчик класу "А", розташований в самому центрі Києва в оточенні безлічі стильних ресторанів і модних барів - за адресою вул. Шота Руставелі, 16. Це зводить до мінімуму шанси блукати з навігатором. Тут навіть після «повороту не туди» ви не опинитеся на складі або у дворі гуртожитку.

Місткість та структура майданчика

2-рівневий зал з балконом і зручними меблями, великий сценічний простір, маса конфігурацій першого поверху (фан-зона, театральна, банкетна посадка), 3 гардероба, 3 бари, вміщує до 1000 чоловік. А головне для глядача - це найкращий в місті концертний звук. На майданчику встановлено улюблену професіоналами французьку звукову систему L-Acoustics!

Які події відбуваються у Bel etage?

Майданчик приймає різнопланові події, від всіляких концертів, вистав і вечірок до бізнес-конференцій і корпоративних заходів.

Де купити квитки на події у BEL ETAGE?

Квитки на усі події у Bel Etage ви можете зручно купити онлайн на сайті Concert.ua.

З 1 лютого 2018 майданчик знаходиться під управлінням Concert.ua. Якщо вас цікавить оренда, заповніть ФОРМУ ТУТ