Bingo: Афіша і квитки

Галерея

Bingo - фото №1 Bingo
Bingo - фото №2 Bingo афіша
Bingo - фото №3 Bingo квитки
Bingo - фото №4 Bingo на concert.ua
Bingo - фото №5 Bingo фото
Bingo - фото №6 Bingo піти

Ось уже понад 15 років BINGO Entertainment зустрічає гостей різноплановими музичними івентами. Концертний клуб знаходиться неподалік від метро Академмістечко, на проспекті Перемоги 112.

Велика сцена, величезний танцпол, власна технічна база з потужним звуком і світловим обладнанням - ви не помилилися: тут є все, щоб вечір пройшов на рівні. Також клуб має банкетний і більярдний зали, стріп-бар і лаундж-кафе. У "Бінго" емоції злітають на максимум, а навколо рейв і трошки божевілля.

Репери, металісти, панки і рокери. Масштабні концерти, фестивалі, дискотеки і вибухові вечірки - тут не буває скромно, тільки круто і дуже-дуже голосно. Однозначно не місце для шанувальників тиші і спокою. Однозгначно ідеальне місце для поціновувачів незабутніх тусовок.

Дивіться афішу найближчий заходів і купуйте квитки. Усе як завжди - чим раніше, тим дешевше.

Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112

Афіша

Порнофильмы 02 лютого 19:00, Нд Порнофильмы Київ, Bingo від 500 грн. Порнофильмы Вже не хочу 02 лютого Порнофильмы Bingo Придбати PARADISE LOST 07 лютого 20:00, Пт PARADISE LOST Київ, Bingo від 750 грн. PARADISE LOST Вже не хочу 07 лютого PARADISE LOST Bingo Придбати Space of Variations 08 лютого 19:00, Сб Space of Variations Київ, Bingo від 250 грн. Space of Variations Вже не хочу 08 лютого Space of Variations Bingo Придбати HAELOS 14 квітня 20:00, Вт HAELOS Київ, Bingo від 550 грн. HAELOS Вже не хочу 14 квітня HAELOS Bingo Придбати Holy Death Over Kyiv VII 18 квітня 16:00, Сб Holy Death Over Kyiv VII Київ, Bingo від 900 грн. Holy Death Over Kyiv VII Вже не хочу 18 квітня Holy Death Over Kyiv VII Bingo Придбати