Bingo, Афіша і квитки

Галерея

Ось уже понад 15 років BINGO Entertainment зустрічає гостей різноплановими музичними івентами. Концертний клуб знаходиться неподалік від метро Академмістечко, на проспекті Перемоги 112.

Велика сцена, величезний танцпол, власна технічна база з потужним звуком і світловим обладнанням - ви не помилилися: тут є все, щоб вечір пройшов на рівні. Також клуб має банкетний і більярдний зали, стріп-бар і лаундж-кафе. У "Бінго" емоції злітають на максимум, а навколо рейв і трошки божевілля.

Репери, металісти, панки і рокери. Масштабні концерти, фестивалі, дискотеки і вибухові вечірки - тут не буває скромно, тільки круто і дуже-дуже голосно. Однозначно не місце для шанувальників тиші і спокою. Однозгначно ідеальне місце для поціновувачів незабутніх тусовок.

Дивіться афішу найближчий заходів і купуйте квитки. Усе як завжди - чим раніше, тим дешевше.

Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112

Афіша

Ukrabilly Bang! #14 28 квітня 17:00, Сб Ukrabilly Bang! #14 Bingo, Київ від 450 грн. Ukrabilly Bang! #14 Вже не хочу 28 квітня Ukrabilly Bang! #14 Bingo Придбати In Extremo 20 вересня 20:00, Чт In Extremo Bingo, Київ від 450 грн. In Extremo Вже не хочу 20 вересня In Extremo Bingo Придбати Carpenter Brut 14 жовтня 19:00, Нд Carpenter Brut Bingo, Київ від 700 грн. Carpenter Brut Вже не хочу 14 жовтня Carpenter Brut Bingo Придбати