Єврейський культурний центр: Афіша і квитки

Одеський Єврейський культурний центр - це квінтесенція радості, гумору, веселого настрою, веселощів і місце для зустрічей старих друзів. Як кажуть самі представники колективу: «Ми навіть уявити не могли багато років тому, коли все тільки починалося, що зможемо займатися своєю улюбленою справою без жодних обмежень і радувати свого глядача знову і знову».

Якщо десь і існує справжня Одеса в найкращому її прояві, то саме тут зібрані основні вершки того самого суспільства, яке визначає впізнаваність стилю і образу «перлини біля моря». Непередаваний єврейський гумор, яскрава самобутність і впізнаваність персонажів - якщо ви бажаєте отримати незабутні емоції та уявлення про стару Одесу, Єврейському культурному центру «таки є шо вам показати»!

Двері центру відчинені для глядачів будь-якого віку. І діти, і дорослі залишаться задоволені побаченим і відкриють для себе нові сторінки в історії рідного міста. Багатогранність таланту колективу дозволяє представляти на суд глядача найрізноманітніші твори та постановки. Однак головне залишається незмінним - ваше дозвілля буде неповторним, і певною мірою освітнім.

Креатив і позитив, оптимізм і майстерність акторів, незгасна енергія життя буде радувати вас завжди. ЕКЦ чекає вас і ваших друзів!

Одеса, вул. Ніжинська, 77/79

Афіша

Бички в томаті Бички в томаті 2 Події Бички в томаті 14.12 - 04.01.2019 Матуся на Мільйон 03 січня 19:00, Чт Матуся на Мільйон Одеса, Єврейський культурний центр від 120 грн. Матуся на Мільйон Вже не хочу 03 січня Матуся на Мільйон Єврейський культурний центр Придбати Матуся на мільйон Матуся на мільйон 1 Подія Матуся на мільйон 3.01 - 03.01.2019 7:40, або Погуляємо по-одеськи 05 січня 19:00, Сб 7:40, або Погуляємо по-одеськи Одеса, Єврейський культурний центр від 120 грн. 7:40, або Погуляємо по-одеськи Вже не хочу 05 січня 7:40, або Погуляємо по-одеськи Єврейський культурний центр Придбати Тимур Шаов 18 лютого 19:00, Пн Тимур Шаов Одеса, Єврейський культурний центр від 150 грн. Тимур Шаов Вже не хочу 18 лютого Тимур Шаов Єврейський культурний центр Придбати