Еврейский культурный центр: Афіша і квитки

Одеський Єврейський культурний центр - це квінтесенція радості, гумору, веселого настрою, веселощів і місце для зустрічей старих друзів. Як кажуть самі представники колективу: «Ми навіть уявити не могли багато років тому, коли все тільки починалося, що зможемо займатися своєю улюбленою справою без жодних обмежень і радувати свого глядача знову і знову».

Якщо десь і існує справжня Одеса в найкращому її прояві, то саме тут зібрані основні вершки того самого суспільства, яке визначає впізнаваність стилю і образу «перлини біля моря». Непередаваний єврейський гумор, яскрава самобутність і впізнаваність персонажів - якщо ви бажаєте отримати незабутні емоції та уявлення про стару Одесу, Єврейському культурному центру «таки є шо вам показати»!

Двері центру відчинені для глядачів будь-якого віку. І діти, і дорослі залишаться задоволені побаченим і відкриють для себе нові сторінки в історії рідного міста. Багатогранність таланту колективу дозволяє представляти на суд глядача найрізноманітніші твори та постановки. Однак головне залишається незмінним - ваше дозвілля буде неповторним, і певною мірою освітнім.

Креатив і позитив, оптимізм і майстерність акторів, незгасна енергія життя буде радувати вас завжди. ЕКЦ чекає вас і ваших друзів!

Одеса, ул. Нежинская, 77/79

Афіша

Прогулянка по Одесі 23 серпня 19:00, Чт Прогулянка по Одесі Еврейский культурный центр, Одеса від 100 грн. Прогулянка по Одесі Вже не хочу 23 серпня Прогулянка по Одесі Еврейский культурный центр Придбати Бички в томаті 24 серпня 19:00, Пт Бички в томаті Еврейский культурный центр, Одеса від 100 грн. Бички в томаті Вже не хочу 24 серпня Бички в томаті Еврейский культурный центр Придбати Чорний квадрат. На добраніч, йдіть до біса 25 серпня 19:00, Сб Чорний квадрат. На добраніч, йдіть до біса Еврейский культурный центр, Одеса від 150 грн. Чорний квадрат. На добраніч, йдіть до біса Вже не хочу 25 серпня Чорний квадрат. На добраніч, йдіть до біса Еврейский культурный центр Придбати Чорний квадрат. На добраніч, йдіть до біса 26 серпня 19:00, Нд Чорний квадрат. На добраніч, йдіть до біса Еврейский культурный центр, Одеса від 150 грн. Чорний квадрат. На добраніч, йдіть до біса Вже не хочу 26 серпня Чорний квадрат. На добраніч, йдіть до біса Еврейский культурный центр Придбати Комедійна інтерпретація ВІЯ 22 вересня 19:00, Сб Комедійна інтерпретація ВІЯ Еврейский культурный центр, Одеса від 150 грн. Комедійна інтерпретація ВІЯ Вже не хочу 22 вересня Комедійна інтерпретація ВІЯ Еврейский культурный центр Придбати