Єврейський культурний центр: Афіша і квитки

Одеський Єврейський культурний центр - це квінтесенція радості, гумору, веселого настрою, веселощів і місце для зустрічей старих друзів. Як кажуть самі представники колективу: «Ми навіть уявити не могли багато років тому, коли все тільки починалося, що зможемо займатися своєю улюбленою справою без жодних обмежень і радувати свого глядача знову і знову».

Якщо десь і існує справжня Одеса в найкращому її прояві, то саме тут зібрані основні вершки того самого суспільства, яке визначає впізнаваність стилю і образу «перлини біля моря». Непередаваний єврейський гумор, яскрава самобутність і впізнаваність персонажів - якщо ви бажаєте отримати незабутні емоції та уявлення про стару Одесу, Єврейському культурному центру «таки є шо вам показати»!

Двері центру відчинені для глядачів будь-якого віку. І діти, і дорослі залишаться задоволені побаченим і відкриють для себе нові сторінки в історії рідного міста. Багатогранність таланту колективу дозволяє представляти на суд глядача найрізноманітніші твори та постановки. Однак головне залишається незмінним - ваше дозвілля буде неповторним, і певною мірою освітнім.

Креатив і позитив, оптимізм і майстерність акторів, незгасна енергія життя буде радувати вас завжди. ЕКЦ чекає вас і ваших друзів!

Одеса, вул. Ніжинська, 77/79

Афіша

7:40, або Погуляємо по-одеськи 19 жовтня 19:00, Пт 7:40, або Погуляємо по-одеськи Єврейський культурний центр, Одеса від 120 грн. 7:40, або Погуляємо по-одеськи Вже не хочу 19 жовтня 7:40, або Погуляємо по-одеськи Єврейський культурний центр Придбати Прийшов чоловік до жінки 20 жовтня 19:00, Сб Прийшов чоловік до жінки Єврейський культурний центр, Одеса від 120 грн. Прийшов чоловік до жінки Вже не хочу 20 жовтня Прийшов чоловік до жінки Єврейський культурний центр Придбати Матуся на Мільйон 26 жовтня 19:00, Пт Матуся на Мільйон Єврейський культурний центр, Одеса від 120 грн. Матуся на Мільйон Вже не хочу 26 жовтня Матуся на Мільйон Єврейський культурний центр Придбати Бички в томаті Бички в томаті 1 Подія Бички в томаті 28.10 - 28.10.2018 Ольга Товпеко 17 листопада 14:00, Сб Ольга Товпеко Єврейський культурний центр, Одеса від 400 грн. Ольга Товпеко Вже не хочу 17 листопада Ольга Товпеко Єврейський культурний центр Придбати