24-pay-mark Created with Sketch.

Центральний будинок офіцерів
Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1

Афіша

Потяг Одеса-Мама!!! 07 жовтня 18:00, сб Потяг Одеса-Мама!!! Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 грн. Потяг Одеса-Мама!!! Вже не хочу 07 жовтня Потяг Одеса-Мама!!! Центральний будинок офіцерів Придбати Сильні слабкі жінки 14 жовтня 18:00, сб Сильні слабкі жінки Київ, Центральний будинок офіцерів від 300 грн. Сильні слабкі жінки Вже не хочу 14 жовтня Сильні слабкі жінки Центральний будинок офіцерів Придбати Космічна Одіссея 21 жовтня 18:00, сб Космічна Одіссея Київ, Центральний будинок офіцерів від 350 грн. Космічна Одіссея Вже не хочу 21 жовтня Космічна Одіссея Центральний будинок офіцерів Придбати COSMO SHOW 28 жовтня 11:00, сб COSMO SHOW Київ, Центральний будинок офіцерів Немає квитків COSMO SHOW Вже не хочу 28 жовтня COSMO SHOW Центральний будинок офіцерів Придбати Про що мріють жінки 28 жовтня 18:00, сб Про що мріють жінки Київ, Центральний будинок офіцерів від 250 грн. Про що мріють жінки Вже не хочу 28 жовтня Про що мріють жінки Центральний будинок офіцерів Придбати Страшно весела шоу-виставу -Хелловін-бал графа Дракули 29 жовтня 12:00, нд Страшно весела шоу-виставу -Хелловін-бал графа Дракули Київ, Центральний будинок офіцерів Немає квитків Страшно весела шоу-виставу -Хелловін-бал графа Дракули Вже не хочу 29 жовтня Страшно весела шоу-виставу -Хелловін-бал графа Дракули Центральний будинок офіцерів Придбати СТРАШНО ВЕСЕЛА ШОУ-ВИСТАВУ -ХЕЛЛОВІН-БАЛ ГРАФА ДРАКУЛИ 29.10 СТРАШНО ВЕСЕЛА ШОУ-ВИСТАВУ -ХЕЛЛОВІН-БАЛ ГРАФА ДРАКУЛИ Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 грн. СТРАШНО ВЕСЕЛА ШОУ-ВИСТАВУ -ХЕЛЛОВІН-БАЛ ГРАФА ДРАКУЛИ 29.10 СТРАШНО ВЕСЕЛА ШОУ-ВИСТАВУ -ХЕЛЛОВІН-БАЛ ГРАФА ДРАКУЛИ Центральний будинок офіцерів Придбати Дон Жуан 31 жовтня 19:00, вт Дон Жуан Київ, Центральний будинок офіцерів від 250 грн. Дон Жуан Вже не хочу 31 жовтня Дон Жуан Центральний будинок офіцерів Придбати Серцеїдки 11 листопада 18:00, сб Серцеїдки Київ, Центральний будинок офіцерів від 350 грн. Серцеїдки Вже не хочу 11 листопада Серцеїдки Центральний будинок офіцерів Придбати Серцеїдки 12 листопада 18:00, нд Серцеїдки Київ, Центральний будинок офіцерів від 300 грн. Серцеїдки Вже не хочу 12 листопада Серцеїдки Центральний будинок офіцерів Придбати Брешемо чисту правду 06 грудня 19:00, ср Брешемо чисту правду Київ, Центральний будинок офіцерів від 250 грн. Брешемо чисту правду Вже не хочу 06 грудня Брешемо чисту правду Центральний будинок офіцерів Придбати Дівич-вечір 10 грудня 18:00, нд Дівич-вечір Київ, Центральний будинок офіцерів від 300 грн. Дівич-вечір Вже не хочу 10 грудня Дівич-вечір Центральний будинок офіцерів Придбати Казка-мюзикл «Білосніжка. Новорічна історія» 16.12, 17.12, 22.12 ... 24.12 Казка-мюзикл «Білосніжка. Новорічна історія» Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 грн. Казка-мюзикл «Білосніжка. Новорічна історія» 16.12, 17.12, 22.12 ... 24.12 Казка-мюзикл «Білосніжка. Новорічна історія» Центральний будинок офіцерів Придбати

Галерея

Центральний будинок офіцерів - фото №1 Центральний будинок офіцерів
Центральний будинок офіцерів - фото №2 Центральний будинок офіцерів афіша
Центральний будинок офіцерів - фото №3 Центральний будинок офіцерів квитки

Центральний Будинок Офіцерів в Києві – міський пам'ятник архітектури і відмінна локація для проведення аншлагових концертів. Знаходиться на вулиці Грушевського 30/1, в декількох хвилинах від метро Арсенальна.

Всього в будівлі 150 кімнат, але, головна визначна пам'ятка - просторий концерт-хол для 1000 глядачів! Для більш камерних і атмосферних івентів передбачено Малий зал.

Також тут є дві лекційні зали, бібліотека і бар-ресторан.

Зручне розташування, просторий майданчик з партером і хороша акустика - головні переваги київського Будинку Офіцерів ВСУ. Тут проводять різнопланові культурні події:

  • концерти;
  • арт-виставки;
  • театральні вистави;
  • поетичні вечори;
  • виступи з оркестром;
  • стендап шоу топових коміків країни;
  • вистави для дітей.

Потрібна допомога? Просто зателефонуйте або напишіть в нашу службу підтримки. Поділимося відгуками про заходи і допоможемо вибрати найкращі місця, з огляду на ваш бюджет, смак і настрій.

Подивитися актуальну афішу Будинку Офіцерів в Києві і купити квитки онлайн або з кур'єрською доставкою можна на сайті Concert.ua 24/7! Також ви можете придбати заповітний тікет в одній з наших кас, розташованих у великих ТРЦ міста.

Плануйте не тільки розпорядок робочих буднів, а й відпочинок! Похід на музичний спектакль - коротка, але така приємна подорож у світ мистецтва. З коханою людиною, батьками або друзями - це буде по-справжньому атмосферний і пам'ятниц вечір.

Побачимося на подіях в Будинку Офіцерів!