24-pay-mark Created with Sketch.

Центральний будинок офіцерів
Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1

Афіша

Серцеїдки 25 червня 18:00, вт Серцеїдки Київ, Центральний будинок офіцерів від 300 ₴ Серцеїдки Вже не хочу 25 червня Серцеїдки Центральний будинок офіцерів Придбати Афера по-українськи 30 червня 18:30, нд Афера по-українськи Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 ₴ Афера по-українськи Вже не хочу 30 червня Афера по-українськи Центральний будинок офіцерів Придбати Конотопська відьма 05 липня 19:00, пт Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 05 липня Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати Конотопська відьма 12.07 Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 ₴ Конотопська відьма 12.07 Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати Третій Зайвий 15 липня 18:00, пн Третій Зайвий Київ, Центральний будинок офіцерів від 300 ₴ Третій Зайвий Вже не хочу 15 липня Третій Зайвий Центральний будинок офіцерів Придбати Номер 13 20 липня 18:00, сб Номер 13 Київ, Центральний будинок офіцерів від 100 ₴ Номер 13 Вже не хочу 20 липня Номер 13 Центральний будинок офіцерів Придбати Шерлок 27 липня 19:00, сб Шерлок Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 ₴ Шерлок Вже не хочу 27 липня Шерлок Центральний будинок офіцерів Придбати Конотопська відьма 05 серпня 19:00, пн Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 05 серпня Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати Дівич-вечір 08 серпня 18:00, чт Дівич-вечір Київ, Центральний будинок офіцерів від 300 ₴ Дівич-вечір Вже не хочу 08 серпня Дівич-вечір Центральний будинок офіцерів Придбати Детективне агентство «Чотири Принцеси» 26 жовтня 12:00, сб Детективне агентство «Чотири Принцеси» Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 ₴ Детективне агентство «Чотири Принцеси» Вже не хочу 26 жовтня Детективне агентство «Чотири Принцеси» Центральний будинок офіцерів Придбати

Галерея

Центральний будинок офіцерів - фото №1 Центральний будинок офіцерів
Центральний будинок офіцерів - фото №2 Центральний будинок офіцерів афіша
Центральний будинок офіцерів - фото №3 Центральний будинок офіцерів квитки

Центральний Будинок Офіцерів в Києві – міський пам'ятник архітектури і відмінна локація для проведення аншлагових концертів. Знаходиться на вулиці Грушевського 30/1, в декількох хвилинах від метро Арсенальна.

Всього в будівлі 150 кімнат, але, головна визначна пам'ятка - просторий концерт-хол для 1000 глядачів! Для більш камерних і атмосферних івентів передбачено Малий зал.

Також тут є дві лекційні зали, бібліотека і бар-ресторан.

Зручне розташування, просторий майданчик з партером і хороша акустика - головні переваги київського Будинку Офіцерів ВСУ. Тут проводять різнопланові культурні події:

  • концерти;
  • арт-виставки;
  • театральні вистави;
  • поетичні вечори;
  • виступи з оркестром;
  • стендап шоу топових коміків країни;
  • вистави для дітей.

Потрібна допомога? Просто зателефонуйте або напишіть в нашу службу підтримки. Поділимося відгуками про заходи і допоможемо вибрати найкращі місця, з огляду на ваш бюджет, смак і настрій.

Подивитися актуальну афішу Будинку Офіцерів в Києві і купити квитки онлайн або з кур'єрською доставкою можна на сайті Concert.ua 24/7! Також ви можете придбати заповітний тікет в одній з наших кас, розташованих у великих ТРЦ міста.

Плануйте не тільки розпорядок робочих буднів, а й відпочинок! Похід на музичний спектакль - коротка, але така приємна подорож у світ мистецтва. З коханою людиною, батьками або друзями - це буде по-справжньому атмосферний і пам'ятниц вечір.

Побачимося на подіях в Будинку Офіцерів!