Чернігівський український музично-драматичний театр: афіша і квитки

Чернігівський академічний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка розташований по проспекту Миру, 23. Історія театру нараховує понад 90 років. Заклад, заснований в 1926 році, знайшов стаціонарне приміщення лише в кінці 50-х. Чернігівський Храм Мельпомени є одним із старійшин серед обласних театрів України та єдиним закладом, що зберіг ім'я Тараса Шевченка від дня заснування.

Першою роботою, поставленою на сцені, була легендарна «Наталка-Полтавка» Івана Котляревського. У сучасному репертуарі - понад 30 творів різних жанрів. Серед них - роботи, що увійшли в Золоту скарбничку сцени: «За двома зайцями», «Сватання на Гончарівці», «Кайдашева сім'я», «Лісова пісня», «Ніч перед Різдвом». Із зарубіжних класиків ставляться Шекспір, Мольєр. Поряд з дивовижними акторами в театрі є і приголомшлива балетна трупа.

Вистави Чернігівського театру ім. Т.Г. Шевченко проводяться в різних форматах:

  1. Велика сцена (зал розрахований на 807 осіб).
  2. Експериментальний простір.
  3. Квадрум сцена.

Глядачів запрошують на:

  • дитячі спектаклі;
  • постановки для дорослих;
  • уявлення експериментального характеру;
  • фестивалі та інші цікаві заходи.

Щорічно в стінах театру проводиться Міжнародний фестиваль моно-вистав «Чернігівське відлуння».

Колектив театру за багаторічну історію був відзначений безліччю премій і нагород: «Кращий режисерський задум і втілення», «Краща чоловіча роль другого плану», «За кращий жіночий комедійний дует». Високі досягнення театру були відзначені журі фестивалів «Мельпомена Таврії», «Золоті оплески Буковини», Taking the Stage і іншими.

Як купити квитки в Чернігівський музично-драматичний театр

Щоб замовити квитки на найкращі місця в залі, заходьте на Concert.ua. На сайті ви можете ознайомитися зі схемою залу і відразу оформити квитки - електронні або з доставкою. Також чекаємо вас в наших квиткових касах.

До зустрічі в театрі!

Чернігів, пр. Миру, 23