24-pay-mark Created with Sketch.

CHI
Київ, Паркова дорога, 16-A

Клуб CHI у Києві – нове творіння мережі ресторанів "Carte Blanche" і "Decadence House". Ідеальний варіант для кулінарного й танцювального вікенду. Заклад знаходиться на Парковій дорозі, 16-А.

У київському клубі "Чі" представлена традиційна кухня Китаю, Південно-Східної Азії та Індії. Страви адаптовані для жителів європейських країн, вирізняються приємним смаком і незвичайною подачею. Професійні кухарі та бармени здивують відвідувачів різноманітним меню й оригінальою подачею коктейлів, десертів, сетів.

Нічні тусовщики можуть приєднатися до запальних dance party в клубі CHI в п'ятничні і суботні вечори. Тут проходять живі виступи відомих виконавців електронної музики та знаменитих діджеїв. Неймовірні live-show від "Decadence House" забезпечать повне занурення в живу атмосферу свята.

Назва закладу відображає його філософську спрямованість. У культурі Індокитаю символ «Чі» позначає космічну і духовну енергію. У цьому полягає і головна ідея клубу – створити своєрідне місце сили, куди захочеться повертатися знову і знову.

Хочете потрапити на незабутню вечірку в клубі CHI в Києві? Дізнайтеся афішу на сайті Concert.ua та купуйте квитки онлайн або з кур'єрською доставкою.