Національний цирк України: Афіша і квитки

Галерея

Національний цирк України - фото №1 Національний цирк України
Національний цирк України - фото №2 Національний цирк України афіша
Національний цирк України - фото №3 Національний цирк України квитки
Національний цирк України - фото №4 Національний цирк України на concert.ua

Колись ми приходили сюди з батьками. І це було справжнє свято! Тепер ми приводимо сюди на вистави своїх дітей. Нічого не змінилося: Національний Цирк України знаходиться на площі Перемоги, 2 (навпроти ТЦ "Україна").

Глядацькі місця розташовані по всьому периметру циркової арени, що дозволяє повністю зануритися в атмосферу, не пропустивши ні секунди шоу. А під куполом, повірте, відбуваються справжні чудеса! Відмінний огляд, занурення в шоу і захопливі світлові інсталяції. Виставу супроводжує живий оркестр. А в антракті юні глядачі можуть поспілкуватися з артистами і сфотографуватися з тваринами.

Акробатичні трюки, кумедні клоуни, розіграші та конкурси. Діти отримають масу крутих емоцій, а батьки відпочинуть від рутини буднів. І скільки б не з'являлося інших розваг - ніщо не замінить старий-добрий цирк, із легким запахом сіна (і не тільки) і найсолодшою у світі ватою в буфеті.

Дивіться афішу (програми оновлюються), купуйте квитки і приходьте всією сім'єю.

Київ, пл. Перемоги, 2

Афіша

Гала-шоу Академії циркового мистецтва Circus Academy Гала-шоу Академії циркового мистецтва Circus Academy 3 Події Гала-шоу Академії циркового мистецтва Circus Academy 24.05 - 02.06.2019 Таємниці Смарагдового міста Таємниці Смарагдового міста 15 Подiй Таємниці Смарагдового міста 25.05 - 30.06.2019 Гала-шоу фестивалю 01 червня 16:00, Сб Гала-шоу фестивалю "Золотий Каштан" Київ, Національний цирк України від 100 грн. Гала-шоу фестивалю Вже не хочу 01 червня Гала-шоу фестивалю "Золотий Каштан" Національний цирк України Придбати Shortparis 07 червня 19:00, Пт Shortparis Київ, Національний цирк України від 599 грн. Shortparis Вже не хочу 07 червня Shortparis Національний цирк України Придбати Шалені мрійники 50 Подiй Шалені мрійники 21.09 - 15.12.2019 Подорож Задзеркаллям 23 Події Подорож Задзеркаллям 19.12 - 12.01.2020