Національний цирк України: Афіша і квитки

Галерея

Національний цирк України - фото №1 Національний цирк України
Національний цирк України - фото №2 Національний цирк України афіша
Національний цирк України - фото №3 Національний цирк України квитки
Національний цирк України - фото №4 Національний цирк України на concert.ua

Колись ми приходили у київський цирк з батьками. І це було справжнє свято! Тепер ми водимо на вистави своїх дітей. Нічого не змінилося: Національний Цирк України знаходиться на площі Перемоги, 2 (навпроти ТЦ "Україна").

Глядацькі місця розташовані по всьому периметру циркової арени, що дозволяє повністю зануритися в атмосферу, не пропустивши ані секунди. А під куполом відбуваються справжні чудеса:

  • польоти повітряних гімнастів;
  • трюки майстерних акробатів;
  • виступи відважних еквілібристів;
  • шоу кумедних клоунів і вправних жонглерів;
  • екстремальне водіння мотоциклістів і велосипедистів;
  • фокусники, ілюзіоністи і міми;
  • вогняне і льодове шоу;
  • інтерактивні розіграші та конкурси.

Професійні артисти, красиві костюми і декорації, видовищні світлові інсталяції - буде все! Вистави супроводжує живий оркестр, а кожне нове шоу - унікальне: розклад регулярно оновлюється.

І скільки б не з'являлося інших сучасних розваг - ніщо не замінить старий-добрий Центральний цирк із солодкою ватою в буфеті. Тут діти отримають безліч крутих емоцій, а батьки відпочинуть від робочих буднів.

Дивіться афішу цирку і купуйте квитки на найближчі вистави заздалегідь. Дата і час подій, схема місць в залі і ціна - вся інформація на сайті Concert.ua. Розгубилися в асортименті і потрібна консультація? Просто зателефонуйте або напишіть в наш help-центр.

Зверніть увагу: на довгоочікувані циркові шоу кращі місця розлітаються за лічені хвилини! Особливо це стосується новорічних і різдвяних програм, що проходять під час зимових шкільних канікул. Отримати солодкі подарунки та потрапити на головну ялинку країни хочеться всім!

Чарівні історії так близько. Приходьте переконатися всією сім'єю!

До зустрічі в цирку в Києві!

Київ, пл. Перемоги, 2