Клуб РК: афіша і квитки

РК в Дніпрі - місце, де збираються любителі класичного року, панк-музики, джазу, фолку, блюзу і авангарду. Клуб знаходиться на вул. Князя Ярослава Мудрого, 51.

Клуб РК відкрили в Дніпрі в 2001 році. Тут збиралися незалежні музиканти і рок-гурти, заряджаючи драйвом численних глядачів. Крім того, в закладі проходили поетичні вечори, кінопокази та тематичні презентації.

Сьогодні відвідувачі рок-клубу в Дніпрі можуть з комфортом розміститися в одному з залів:

  1. Великий зал - майданчик для музичних концертів, вміщує 700 відвідувачів, з урахуванням 100 посадочних місць. Для повного занурення в атмосферу андеграунду відео-перфоманс транслюється на великі екрани.
  2. Малий зал - затишне приміщення на 50 посадочних місць. До послуг відвідувачів кухня і бар. На акустичній сцені виступають відомі і виконавці.

Класичне Рок-кафе Дніпра запрошує поціновувачів альтернативної музики послухати виконання відомих мелодій і авторських пісень в сучасному концерт-холі з професійним музичним і світловим обладнанням. Приємним доповненням для вечірньої тусовки стане рок-кінотеатр, креативне меню і автентичне кафе-музей.

Якщо хочете зарядитися драйвом на всю ніч, приходьте в РК в Дніпрі на запальний кавер-вечір, сольний виступ одного або масштабний рок-марафон за участю улюблених груп. Концерти проходять у вечірній і нічний час. Афіша на сайті Concert.ua допоможе вибрати відповідний івент. Квитки можна купити онлайн або замовити доставку кур'єром.

Дніпро, вул. Князя Ярослава Мудрого, 51