Dali night club: афіша і квитки

Dali night club – новий розважальний комплекс столиці. Спочатку була відкрита перша частина закладу – караоке-ресторан Dali Park Київ. Не минуло й тижня, як до неї приєднався і фінальний шматочок комплексу – нічний клуб.

Ресторан активно запрошує до своїх стін, пропонуючи й інші розваги. Для створення Dali Park було обрано вдалу територію – шматочок парку, оточений густою кроною дерев. Ресторан ділиться на дві нерівні частини: більша оформена в морській тематиці. Більш прихований від людських очей, зал став справжньою знахідкою. Великий акваріум тут – головна прикраса і «вітрина» майбутнього страви, адже будь-який із його жителів може виявитися у вас у тарілці. Друга частина ресторану – у вигляді відкритої тераси, звідки можна спокійно спостерігати за фонтаном і дивовижною природою. Нічний клуб Dali Park Київ притягує не менше уваги. Його основною метою не є лише проведення дискотек або будь-яких тематичних вечірок. Він стане непоганим вибором для показів моди, презентацій і концертів.

Великий простір готовий до використання у різних напрямках. Сучасні технології дозволяють проводити в приміщенні різні заходи і організовувати безліч творчих проектів. Концерти зірок різної величини і вечірки, де будуть запалювати світові DJ's, фешн покази нових колекцій і майстер-класи гуру – лише мала частина того, що може відбуватися в Dali Park. Дивіться афішу всіх подій Dali night club тільки на concert.ua.

Київ, Паркова дорога, 16