24-pay-mark Created with Sketch.

Disco Radio Hall
Київ, пр. Степана Бандери, 32

Disco Radio Hall – нічний клуб в Києві з модними тусовками в радіо-форматі. Розташований на проспекті Степана Бандери, 32.

Київський Диско клуб славиться гучними музичними івентами та феєричними коктейлями. До його складу входять караоке-бар і відкрита тераса Disco Grill. Початкова ідея radio-party стала головною концепцією закладу. Крім цього активно розвиваються й інші напрямки розважальної програми для відвідувачів:

  • концерти;
  • конкурси краси;
  • тематичні вечірки;
  • розіграші цінних призів.

Клуб Диско закладає в кожен захід одну основу: кожен раз дивувати відвідувачів і додавати цікаві фішки в live-show. Провести час з комфортом у цьому закладі допоможуть дві декоровані палуби з VIP-диванами, барними стійками, скляної сценою, великою залою.

У Disco Radio Hall відбуваються тематичні вечірки популярних українських радіостанцій, а також концерти вітчизняних виконавців і закордонних артистів. Ніхто не буде байдужим до незабутньої шоу-програми, улюблених хітів, дружньої атмосфери клубу та ввічливого персоналу.

Не хочете пропустити улюблений концерт у київському Диско клубі? Дізнавайтесь афішу концерт-холу на сайті Concert.ua та купуйте квитки онлайн або з доставкою кур'єром.