Будинок звукозапису Українського радіо: Афіша і квитки

Будинок звукозапису Українського радіо – одна з найбільших концертних студій в Європі, з відмінними акустичними параметрами і сучасним цифровим обладнанням.

Будинок звукозапису знаходиться в Києві за адресою: вулиця Леоніда Первомайського, 5-В.

Це історична локація: тут записано десятки тисяч аудіозаписів творів світової та української класики, сучасних композиторів.

Сьогодні в концертному залі Будинку звукозапису Українського радіо проходять шоу музикантів і діджеїв, виступи симфонічного оркестру, освітні лекції та творчі зустрічі. Зал невеликий, тому заходи проходять камерні та атмосферні.

Хочете відвідати цікаву подію? Дивіться афішу концертів в Будинку звукозапису і купуйте квитки на сайті Concert.ua! Дата і час, опис програм і вартість квитків – все тут.

Побачимося на концертах в Будинку звукозапису Українського радіо!

Київ, вулиця Леоніда Первомайського, 5-Б

Афіша

Р.О.М.А.Н.Т.И.К.А 23 лютого 19:00, Нд Р.О.М.А.Н.Т.И.К.А Київ, Будинок звукозапису Українського радіо від 100 грн. Р.О.М.А.Н.Т.И.К.А Вже не хочу 23 лютого Р.О.М.А.Н.Т.И.К.А Будинок звукозапису Українського радіо Придбати Stand up про жінок і інші заморочки -50 на другий 08 березня 19:00, Нд Stand up про жінок і інші заморочки Київ, Будинок звукозапису Українського радіо від 200 грн. Stand up про жінок і інші заморочки Вже не хочу 08 березня Stand up про жінок і інші заморочки Будинок звукозапису Українського радіо Придбати Аліна Орлова 27 березня 20:00, Пт Аліна Орлова Київ, Будинок звукозапису Українського радіо від 350 грн. Аліна Орлова Вже не хочу 27 березня Аліна Орлова Будинок звукозапису Українського радіо Придбати ROBERT SMITH. СИМФОНІЇ: Божественна комедія. Одіссея.  Дон Кіхот 28 березня 19:00, Сб ROBERT SMITH. СИМФОНІЇ: Божественна комедія. Одіссея. Дон Кіхот Київ, Будинок звукозапису Українського радіо від 99 грн. ROBERT SMITH. СИМФОНІЇ: Божественна комедія. Одіссея.  Дон Кіхот Вже не хочу 28 березня ROBERT SMITH. СИМФОНІЇ: Божественна комедія. Одіссея. Дон Кіхот Будинок звукозапису Українського радіо Придбати