Будинок звукозапису Українського радіо: Афіша і квитки

Будинок звукозапису Українського радіо – одна з найбільших концертних студій в Європі, з відмінними акустичними параметрами і сучасним цифровим обладнанням.

Будинок звукозапису знаходиться в Києві за адресою: вулиця Леоніда Первомайського, 5-В.

Це історична локація: тут записано десятки тисяч аудіозаписів творів світової та української класики, сучасних композиторів.

Сьогодні в концертному залі Будинку звукозапису Українського радіо проходять шоу музикантів і діджеїв, виступи симфонічного оркестру, освітні лекції та творчі зустрічі. Зал невеликий, тому заходи проходять камерні та атмосферні.

Хочете відвідати цікаву подію? Дивіться афішу концертів в Будинку звукозапису і купуйте квитки на сайті Concert.ua! Дата і час, опис програм і вартість квитків – все тут.

Побачимося на концертах в Будинку звукозапису Українського радіо!

Київ, вулиця Леоніда Первомайського, 5-Б

Афіша

Matt Elliott / Kyiv 08 грудня 19:00, Нд Matt Elliott / Kyiv Київ, Будинок звукозапису Українського радіо від 100 грн. Matt Elliott / Kyiv Вже не хочу 08 грудня Matt Elliott / Kyiv Будинок звукозапису Українського радіо Придбати 14697 27 грудня 19:00, Пт 14697 Київ, Будинок звукозапису Українського радіо від 200 грн. 14697 Вже не хочу 27 грудня 14697 Будинок звукозапису Українського радіо Придбати