Дом клоунов: Афіша і квитки

28 березня 2003 року в приміщенні, в якому раніше розташовувався одеський кінотеатр «Дружба», відчинив свої двері унікальний театр, який отримав назву «Будинок клоунів». Так новий культурний центр нарекли його творці - комік-трупа «Маски».

На честь цієї події відомі коміки зробили ще один подарунок одеситам, представивши на суд глядачів поетичну комедію Бориса Барського «Отелло», яку поставив Георгій Делієв. Ця постановка задала традицію щорічних прем'єр, до складу яких увійшли не тільки вистави, а й поетичний вечір Бориса Барського, а також численні акторські капусники. Не рідко їх учасниками ставали й інші гумористичні та танцювальні колективи.

Не менш унікальним можна назвати і арт-кафе «Ресторан Мана-Мана», що з'явилося в приміщенні Будинку клоунів через 2 роки після його відкриття. У створенні інтер'єру кафе брали безпосередню участь артисти трупи. І це не дивно, оскільки багато хто з них є архітекторами за першою освітою. При цьому, кафе, пропонуючи своїм відвідувачам дуже смачну кухню, дивує ще й неймовірними творчими вечірками, а також дитячими ранками.

Одеса, ул. Ольгиевская, 23

Афіша

Владики Небес. Фантастична казка 21 жовтня 12:00, Нд Владики Небес. Фантастична казка Дом клоунов, Одеса від 250 грн. Владики Небес. Фантастична казка Вже не хочу 21 жовтня Владики Небес. Фантастична казка Дом клоунов Придбати