Будинок Клоунів: Афіша і квитки

28 березня 2003 року в приміщенні, в якому раніше розташовувався одеський кінотеатр «Дружба», відчинив свої двері унікальний театр, який отримав назву «Будинок клоунів». Так новий культурний центр нарекли його творці - комік-трупа «Маски».

На честь цієї події відомі коміки зробили ще один подарунок одеситам, представивши на суд глядачів поетичну комедію Бориса Барського «Отелло», яку поставив Георгій Делієв. Ця постановка задала традицію щорічних прем'єр, в число яких увійшли не тільки вистави, а й поетичний вечір Бориса Барського, а також численні акторські капусники. Не рідко учасниками уявлень ставали і інші гумористичні та танцювальні колективи.

Не менш унікальним можна назвати і арт-кафе «Ресторан Мана-мана», що з'явилося в приміщенні Будинку клоунів через 2 роки після його відкриття. У створенні інтер'єру кафе брали безпосередню участь артисти трупи. І це не дивно, оскільки багато хто з них є архітекторами за першою освітою. При цьому, кафе, пропонуючи своїм відвідувачам відмінну кухню, дивує ще й неймовірними творчими вечірками, а також дитячими ранками.

Одеса, вул. Ольгіївська, 23

Афіша

Одружитися ніколи не пізно 26 березня 19:00, Вт Одружитися ніколи не пізно Одеса, Будинок Клоунів від 150 грн. Одружитися ніколи не пізно Вже не хочу 26 березня Одружитися ніколи не пізно Будинок Клоунів Придбати ТОПОВИЙ STAND UP 05 квітня 20:00, Пт ТОПОВИЙ STAND UP Одеса, Будинок Клоунів від 150 грн. ТОПОВИЙ STAND UP Вже не хочу 05 квітня ТОПОВИЙ STAND UP Будинок Клоунів Придбати Великі мрійники 07 квітня 12:00, Нд Великі мрійники Одеса, Будинок Клоунів від 100 грн. Великі мрійники Вже не хочу 07 квітня Великі мрійники Будинок Клоунів Придбати Добро Добро Халва 19 квітня 19:00, Пт Добро Добро Халва Одеса, Будинок Клоунів від 200 грн. Добро Добро Халва Вже не хочу 19 квітня Добро Добро Халва Будинок Клоунів Придбати