Дом клоунов: Афіша і квитки

28 березня 2003 року в приміщенні, в якому раніше розташовувався одеський кінотеатр «Дружба», відчинив свої двері унікальний театр, який отримав назву «Будинок клоунів». Так новий культурний центр нарекли його творці - комік-трупа «Маски».

На честь цієї події відомі коміки зробили ще один подарунок одеситам, представивши на суд глядачів поетичну комедію Бориса Барського «Отелло», яку поставив Георгій Делієв. Ця постановка задала традицію щорічних прем'єр, до складу яких увійшли не тільки вистави, а й поетичний вечір Бориса Барського, а також численні акторські капусники. Не рідко їх учасниками ставали й інші гумористичні та танцювальні колективи.

Не менш унікальним можна назвати і арт-кафе «Ресторан Мана-Мана», що з'явилося в приміщенні Будинку клоунів через 2 роки після його відкриття. У створенні інтер'єру кафе брали безпосередню участь артисти трупи. І це не дивно, оскільки багато хто з них є архітекторами за першою освітою. При цьому, кафе, пропонуючи своїм відвідувачам дуже смачну кухню, дивує ще й неймовірними творчими вечірками, а також дитячими ранками.

Одеса, ул. Ольгиевская, 23

Афіша

The Stand Up в Одесі! 23 листопада 20:00, Пт The Stand Up в Одесі! Дом клоунов, Одеса від 149 грн. The Stand Up в Одесі! Вже не хочу 23 листопада The Stand Up в Одесі! Дом клоунов Придбати Владики Небес. Фантастична казка 01 грудня 12:00, Сб Владики Небес. Фантастична казка Дом клоунов, Одеса від 250 грн. Владики Небес. Фантастична казка Вже не хочу 01 грудня Владики Небес. Фантастична казка Дом клоунов Придбати Лиса співачка 13 грудня 19:00, Чт Лиса співачка Дом клоунов, Одеса від 120 грн. Лиса співачка Вже не хочу 13 грудня Лиса співачка Дом клоунов Придбати НОВОГОДНЕЕ «Будь-яке шоу» НОВОГОДНЕЕ «Будь-яке шоу» 2 Події НОВОГОДНЕЕ «Будь-яке шоу» 22.12 - 12.01.2019 Михайло Шац & The Stand Up. 9 березня в Одесі! 09 березня 20:00, Сб Михайло Шац & The Stand Up. 9 березня в Одесі! Дом клоунов, Одеса від 209 грн. Михайло Шац & The Stand Up. 9 березня в Одесі! Вже не хочу 09 березня Михайло Шац & The Stand Up. 9 березня в Одесі! Дом клоунов Придбати