24-pay-mark Created with Sketch.

Одеський обласний академічний драматичний театр
Одеса, вул. Грецька, 48

Афіша

Едіт Піаф. Життя у кредит 15.06 Едіт Піаф. Життя у кредит Одеса, Одеський обласний академічний драматичний театр від 150 ₴ Едіт Піаф. Життя у кредит 15.06 Едіт Піаф. Життя у кредит Одеський обласний академічний драматичний театр Придбати Закат 16.06 Закат Одеса, Одеський обласний академічний драматичний театр від 150 ₴ Закат 16.06 Закат Одеський обласний академічний драматичний театр Придбати Скажений день 19.06 Скажений день Одеса, Одеський обласний академічний драматичний театр від 200 ₴ Скажений день 19.06 Скажений день Одеський обласний академічний драматичний театр Придбати Чоловік для Памели 20.06 Чоловік для Памели Одеса, Одеський обласний академічний драматичний театр від 200 ₴ Чоловік для Памели 20.06 Чоловік для Памели Одеський обласний академічний драматичний театр Придбати Вій 21.06 Вій Одеса, Одеський обласний академічний драматичний театр від 150 ₴ Вій 21.06 Вій Одеський обласний академічний драматичний театр Придбати Пекельна спокуса 22.06 Пекельна спокуса Одеса, Одеський обласний академічний драматичний театр від 150 ₴ Пекельна спокуса 22.06 Пекельна спокуса Одеський обласний академічний драматичний театр Придбати Баламути 23.06 Баламути Одеса, Одеський обласний академічний драматичний театр від 150 ₴ Баламути 23.06 Баламути Одеський обласний академічний драматичний театр Придбати Ентоні. Прем'єра 26.06, 27.06 Ентоні. Прем'єра Одеса, Одеський обласний академічний драматичний театр від 200 ₴ Ентоні. Прем'єра 26.06, 27.06 Ентоні. Прем'єра Одеський обласний академічний драматичний театр Придбати Мир тобі! 28.06 Мир тобі! Одеса, Одеський обласний академічний драматичний театр від 150 ₴ Мир тобі! 28.06 Мир тобі! Одеський обласний академічний драматичний театр Придбати Прем'єра! Гра в правду 29.06 Прем'єра! Гра в правду Одеса, Одеський обласний академічний драматичний театр від 150 ₴ Прем'єра! Гра в правду 29.06 Прем'єра! Гра в правду Одеський обласний академічний драматичний театр Придбати Дерева вмирають стоячи 30.06 Дерева вмирають стоячи Одеса, Одеський обласний академічний драматичний театр від 150 ₴ Дерева вмирають стоячи 30.06 Дерева вмирають стоячи Одеський обласний академічний драматичний театр Придбати

Галерея

Головна зала Головна зала
Сцена Сцена
Сцена Сцена
Театр ззовні Театр ззовні

ІСТОРІЯ

Одеській академічний Драматичний театр є одним з найстаріших театрів в Україні. Був заснований у 1926 році, поєднавши колективи Одеського Театру «Масодрам» та районного Драматичного Театру ім. Тараса Шевченко. Театр під художним керівництвом головного режисера А. Грипича відразу заявив про себе значними прем’єрами - «ЗАКАТ» за І. Бабелем, «Пригоди бравого солдата Швейка», «Бетховен», «Євген Нещасливий» за А. Толлером та інші.
У 30-ті роки Грипича змінив Авраам Треплєв, який будував репертуар на видатних творах вітчизняної та зарубіжної драматургії. Однією зі значних прем’єр того часу стала вистава «Мати» за К. Чапеком. У 1941 – 1944 р. театр перебував у евакуації, а після повернення знов зайняв своє місце у театральному світі України. На його сцені засяяло багато зірок, що назавжди увійшли до історії вітчизняного театру.
У 2009-му році театр отримав звання Академічного.
Одеський обласний Академічний драматичний театр є осередком культурного життя для багатьох одеситів та гостей міста, вистави якого спрямовані на формування та зміцнення духу суспільства у сучасному світі!

МІСТКІСТЬ ТА СТРУКТУРА МАЙДАНЧИКІВ

  • ВЕЛИКА ЗАЛА - майданчик з найбільшою місткістю, що розміщує до 760 глядачів. Він оснащений сучасними світловими та звуковими системами.
  • МАЛА СЦЕНА - це майданчик, який розташований на другому поверсі театру та має місткість 60 глядачів. Він використовується для проведення вистав, а також для проведення лекцій та майстер-класів.
  • Партер, бельетаж, балкон чи ложі — щоб ви не обрали, схема залу передбачає чудову чутність та видимість на сцену з будь-якого місця. Головне, подбайте про це наперед!

ЯКІ ПОДІЇ ВІДБУВАЮТСЯ В ДРАМТЕАТРІ ОДЕСИ?

Музикальні комедії, проникливі драми та трагедії, яскраві мюзикли! Чи плануєте запросити кохану людину на побачення? Обов'язково вивчіть репертуар драматичного театру! Тут збирають аншлаги як легендарні історії, улюблені багатьма поколіннями, так і гучні прем'єри. Дивіться афішу подій Академічного Драматичного театру в Одесі та купуйте квитки на сайті Concert.ua.
Не обов'язково вирушати в подорож, щоб відпустити тривожні думки і перезавантажитися. Улюблене місто на березі Чорного моря здатне багато на що!

Афіша в Одеський Драматичний театр