24-pay-mark Created with Sketch.

Палац молоді і студентів
Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 11А

Афіша

ТІК 20 жовтня 19:00, пт ТІК Кривий Ріг, Палац молоді і студентів від 300 грн. ТІК Вже не хочу 20 жовтня ТІК Палац молоді і студентів Придбати Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ 22 жовтня 16:00, нд Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Кривий Ріг, Палац молоді і студентів від 300 грн. Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Вже не хочу 22 жовтня Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Палац молоді і студентів Придбати Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ 22 жовтня 19:00, нд Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Кривий Ріг, Палац молоді і студентів від 450 грн. Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Вже не хочу 22 жовтня Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Палац молоді і студентів Придбати DOROFEEVA 02 листопада 19:00, чт DOROFEEVA Кривий Ріг, Палац молоді і студентів від 450 грн. DOROFEEVA Вже не хочу 02 листопада DOROFEEVA Палац молоді і студентів Придбати

Галерея

Палац молоді і студентів - фото №1 Палац молоді і студентів
Палац молоді і студентів - фото №2 Палац молоді і студентів афіша
Палац молоді і студентів - фото №3 Палац молоді і студентів квитки

Палац молоді і студентів в Кривому Розі - наймасштабніший концертний майданчик міста, розташований на вулиці Віталія Матусевича, 11-а.

Неможливо уявити культурне життя Кривого Рогу без цієї локації.

Тут проходять всі знакові та масштабні івенти:
  • концерти і фестивалі
  • виставки і конференції
  • театральні вистави і балет
  • студентські зустрічі
  • спортивні змагання
Місткість Палацу молоді і студентів в Кривому Розі - близько 1600 людей! І це лише місця в секторах. Більш того, під час проведення концертів тут створюється простора фан-зона для ще кількох тисяч глядачів.

До речі, 18 серпня 2019 саме тут представив своє шоу LOVE IT РИТМ мультиартист MONATIK!

Любителям танців рекомендуємо не замислюючись брати квитки в фанку, а відвідувачам з дітьми - з комфортом розміститися на місцях на трибунах.

Де придбати квитки на події в Палаці молоді і студентів в Кривому Розі?

Слідкуйте за афішою на Concert.ua!