24-pay-mark Created with Sketch.

Fabrika.space
Харків, вул. Благовіщинська, 1

Афіша

Стендап Алла Волкова Сольний Концерт 07 жовтня 19:00, сб Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Харків, Fabrika.space від 300 грн. Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Вже не хочу 07 жовтня Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Fabrika.space Придбати

Fabrika.space – це незвичайне місце для відпочинку та розваг, розташоване в центрі Харкова на вул. Благовіщенській, 1.

Заклад об'єднує в собі концертну зону, бар і комфортний коворкінг. Харківський комплекс «Фабрика Спейс» позиціонує себе як хаб притягування ідей, розумів і чудового відпочинку. Це одне з кращих місць для проведення ділових зустрічей і розваг для великої компанії.

Містка площа залу дозволяє усамітнено працювати в коворкінгу, поки в сусідній івент-залі проходить концерт. На літній терасі можна насолодитися мальовничими краєвидами Харкова. Зона для івентів складається з трьох зал, розрахованих на різну кількість місць:

  • 50;
  • 150;
  • 500.

Перетворивши занедбану будівлю заводу на зону для приємного та продуктивного проведення часу, «Фабрика Спейс» залучила багатьох представників IT-галузі та бізнесменів Харкова. Крім того, тут регулярно проходять масштабні виступи артистів і камерні концерти.

Спочатку «Фабрика Спейс» планувалася як локація для IT-спільноти Харкова. Але тепер заклад набув загальну популярність. Тому, разом з воркшопом і лекціями, тут проводяться заходи, цікаві завзятим тусовщикам і любителям фестивалів. Щотижня в будівлі Fabrika.space проходить більше 20 заходів.

Збираєтеся побачити шоу або відвідати семінар у харківській «Фабрика Спейс»? Слідкуйте за афішею на сайті Concert.ua та замовляйте квитки онлайн і з доставкою.