Одеська обласна філармонія: Афіша і квитки

Одеська міська філармонія зібрала під своїм дахом безліч приголомшливих талантів і обдарувань. У колективі успішно співіснують і доповнюють одне одного справжні корифеї та молоді актори, які вже встигли завоювати любов публіки.

Важко визначитися зі спрямованістю діяльності філармонії, адже тут працюють і представляють свою майстерність глядачеві артисти багатьох жанрів. Камерні оркестри, солісти, лектори, музичні критики, гумористичні трупи - на сцені виступають практично всі представники жанру Мельпомени.

Крім розважальних, драматичних і музичних вистав, на підмостках філармонії часто проходять лекції від відомих майстрів жанру, йдуть освітні та пізнавальні проекти. Це дозволяє залучати і виховувати підростаюче покоління, прищеплювати почуття прекрасного в юному віці.

Чимале місце займає благодійність, і безкоштовні абонементи для дітей по неділях є шансом для багатьох знайти себе в мистецтві. Філармонія постійно практикує виїзди за місто, проводячи майстер-класи та концерти в Одеській області, а також по всій Україні.

Колектив ніколи не зупиняється на досягнутому: глядачам пропонуються нові проекти, запрошуються майстри і корифеї жанру для ведення літературних вечорів, проводяться концерти сучасної та класичної музики. На одній сцені можуть зустрітися оперні співаки і знамениті рок-групи - це дає можливість глядачеві сприймати мистецтво у всій його багатогранності.

Одеса, вул. Буніна, 15

Афіша

Hardy. Класика вітчизняного кіно 08 вересня 19:00, Сб Hardy. Класика вітчизняного кіно Одеська обласна філармонія, Одеса від 180 грн. Hardy. Класика вітчизняного кіно Вже не хочу 08 вересня Hardy. Класика вітчизняного кіно Одеська обласна філармонія Придбати Хор ченців виконує рок 20 вересня 19:00, Чт Хор ченців виконує рок Одеська обласна філармонія, Одеса від 150 грн. Хор ченців виконує рок Вже не хочу 20 вересня Хор ченців виконує рок Одеська обласна філармонія Придбати Дмитро та Назарій Яремчуки 24 вересня 19:00, Пн Дмитро та Назарій Яремчуки Одеська обласна філармонія, Одеса від 90 грн. Дмитро та Назарій Яремчуки Вже не хочу 24 вересня Дмитро та Назарій Яремчуки Одеська обласна філармонія Придбати Святослав Кондратів. Тур Метеора. Світ очима скрипаля Святослав Кондратів. Тур Метеора. Світ очима скрипаля 21 Подія Святослав Кондратів. Тур Метеора. Світ очима скрипаля 26.09 - 09.12.2018 Сергій Терентьєв і Камерний оркестр 29 вересня 19:00, Сб Сергій Терентьєв і Камерний оркестр Одеська обласна філармонія, Одеса від 100 грн. Сергій Терентьєв і Камерний оркестр Вже не хочу 29 вересня Сергій Терентьєв і Камерний оркестр Одеська обласна філармонія Придбати ансамбль Чайка 30 вересня 19:00, Нд ансамбль Чайка Одеська обласна філармонія, Одеса від 100 грн. ансамбль Чайка Вже не хочу 30 вересня ансамбль Чайка Одеська обласна філармонія Придбати Наталя Фаліон і Лісапетний батальйон 20 жовтня 19:00, Сб Наталя Фаліон і Лісапетний батальйон Одеська обласна філармонія, Одеса від 150 грн. Наталя Фаліон і Лісапетний батальйон Вже не хочу 20 жовтня Наталя Фаліон і Лісапетний батальйон Одеська обласна філармонія Придбати Kovacs 24 жовтня 19:00, Ср Kovacs Одеська обласна філармонія, Одеса від 550 грн. Kovacs Вже не хочу 24 жовтня Kovacs Одеська обласна філармонія Придбати Петро Чорний і його MUSIC HALL 28 жовтня 19:00, Нд Петро Чорний і його MUSIC HALL Одеська обласна філармонія, Одеса від 150 грн. Петро Чорний і його MUSIC HALL Вже не хочу 28 жовтня Петро Чорний і його MUSIC HALL Одеська обласна філармонія Придбати Грузинський театр танцю Legacy 02 грудня 19:00, Нд Грузинський театр танцю Legacy Одеська обласна філармонія, Одеса від 370 грн. Грузинський театр танцю Legacy Вже не хочу 02 грудня Грузинський театр танцю Legacy Одеська обласна філармонія Придбати Святослав Кондратів. Тур Метеора. Світ очима скрипаля 05 грудня 19:00, Ср Святослав Кондратів. Тур Метеора. Світ очима скрипаля Одеська обласна філармонія, Одеса від 180 грн. Святослав Кондратів. Тур Метеора. Світ очима скрипаля Вже не хочу 05 грудня Святослав Кондратів. Тур Метеора. Світ очима скрипаля Одеська обласна філармонія Придбати Keiko Matsui 08 березня 19:00, Пт Keiko Matsui Одеська обласна філармонія, Одеса від 350 грн. Keiko Matsui Вже не хочу 08 березня Keiko Matsui Одеська обласна філармонія Придбати