Forsage Dance Club: Афіша і квитки

Галерея

Forsage Dance Club - фото №1 Forsage Dance Club
Forsage Dance Club - фото №2 Forsage Dance Club афіша
Forsage Dance Club - фото №3 Forsage Dance Club квитки
Forsage Dance Club - фото №4 Forsage Dance Club на concert.ua
Forsage Dance Club - фото №5 Forsage Dance Club фото
Forsage Dance Club - фото №6 Forsage Dance Club піти

Скільки б нових клубів не відкривалося - завжди є той самий "Форсаж", в якому вже стільки всього було (про дещо краще і не згадувати).

Перший танцювальний Forsage Club знаходиться на вул. Гарматна, 51-А (орієнтир - Національний Авіаційний Університет). Атмосфера легкості і нестримних веселощів, вибухові R`n`B і хіп-хоп вечірки, Супердискотека 90-х, виступи ді-джеїв європейського рівня, караоке і ще багато-багато іншого. У Forsagе Dance Club точно не засумуєш. А зручне розташування сцени і відмінний звук Funktion One (довго пояснювати, але це круто) сприяє тому, що тут також проходять концерти топових виконавців.

У розпорядженні відвідувачів - окремий світ: 4 незалежні танцполи з різними музичними форматами, а також VIP-зона на другому ярусі з відмінним оглядом на головне місце клубу - пульт і танцпол. До речі, різноманітне меню страв і напоїв ще більше покращить настрій і втамує всі бажання (ну, гастрономічні).

Ідеальна історія для тих, хто любить тусуватися і не планує рано перебиратися до ліжка на вихідних. Дивіться з друзями афішу найближчих івентів і купуйте квитки - буде ок!

Київ, м. Київ, вул. Гарматна 51А