24-pay-mark Created with Sketch.

Forsage Dance Club
Київ, м. Київ, вул. Гарматна 51А

Афіша

CLOUD X ENLEO 13 липня 17:00, сб CLOUD X ENLEO Київ, Forsage Dance Club від 550 ₴ CLOUD X ENLEO Вже не хочу 13 липня CLOUD X ENLEO Forsage Dance Club Придбати

Галерея

Forsage Dance Club - фото №1 Forsage Dance Club
Forsage Dance Club - фото №2 Forsage Dance Club афіша
Forsage Dance Club - фото №3 Forsage Dance Club квитки
Forsage Dance Club - фото №4 Forsage Dance Club на concert.ua
Forsage Dance Club - фото №5 Forsage Dance Club фото
Forsage Dance Club - фото №6 Forsage Dance Club піти

Dance Forsage Club — перший танцювальний клуб Києва, знаходиться за адресою вул. Гарматна, 51а.

Форсаж клуб був відкритий у 2006 році й зараз є культовим місцем для тусовок прогресивної молоді. Досвідчені клабери відзначають високий рівень українського закладу, який максимально наблизився до світових стандартів, а саме: ультрасучасний інтер'єр, унікальне музичне обладнання, щотижневі виступи зірок зарубіжної та вітчизняної естради.

У нічному клубі Форсаж в Києві організовано 4 незалежні танцювальні зали для різних музичних форматів. Простір Back-stage дозволить влитися в клубну тусовку бомонду та відчути себе в центрі танцювального руху. Щоб розслабитися та спостерігати за перформансом в максимально комфортній атмосфері, можна розміститися у верхній VIP-зоні. Організовані окремі зали для любителів караоке та шанувальників R'n'B музики.

Вдень тут можна насолодитися вишуканою кухнею від професійних кухарів, а ввечері проводяться запальні вечірки. Спустившись на цокольний поверх, ви опинитеся в атмосферному музичному музеї, де зможете познайомитися з традиціями різних епох і напрямків.

Хочете дізнатися про найближчі події в київському клубі Forsage? Дивіться афішу на сайті Concert.ua та купуйте квитки онлайн. Можна замовити адресну доставку кур'єром.