24-pay-mark Created with Sketch.

Літній театр Gorsad
Одеса, преображенська, 24

Літній театр Gorsad (Горсад) – сучасний майданчик для виступів та різноманітних заходів в Міському саду Одеси.

Улюблене місце для прогулянок і відпочинку серед гостей та жителів Південної Пальміри розташоване на легендарній Дерибасівській вулиці. Оминути затишний острівець краси в історичному центрі міста – просто неможливо. Світло-музичний фонтан, море зелені й квітів, посмішки перехожих та тепла атмосфера локації налаштовує на позитивний лад і не дозволяє пройти повз.

Літній театр Горсад – осередок дозвілля для широкої публіки. Гарно провести час тут можуть поціновувачі джазових імпровізацій та фани хіп-хоп гуртів.

Концерти мають найрізноманітніший формат: від танцювальної діджейської вечірки до затишного квартирника. Проводяться цікаві та корисні заходи для прихильників здорового способу життя (тренінги з йоги, майстер-класи з танців). Для завзятої молоді організовують захопливі квести.


Афіша Літнього театру в Горсаду пропонує події для будь-якої вікової категорії та на будь-який смак:

  • Концерти сучасної та класичної музики
  • Театральні вистави
  • Виступи артистів жанру stand-up
  • Оpen-air фестивалі, виставки та конкурси
  • Вечори авторської пісні
  • Спортивні заходи
  • Творчі зустрічі з цікавими особистостями та багато іншого
Літній театр Одеської філармонії – саме під такою назвою концертний майданчик був відомий на початку 40-х років минулого століття. Нова історія локації почалася в 2016 році.

Сьогодні реконструйований театр під відкритим небом виконує важливу роль центру культурного життя в Міському саду Одеси. Арт-галерея, кав’ярня, ставок із міні водоспадом та арт-салон роблять комфортним та цікавим культурне дозвілля відвідувачів. Родзинкою театру є «стіна рідкостей», де притулилися різноманітні речі, оформлені в одеському стилі.

Як придбати квитки на події в Літньому театрі Gorsad?

Афішу Літнього театру Gorsad ви завжди знайдете на сайті Concert.ua. Зручний та надійний ресурс допоможе обрати зручні місця та одразу замовити квитки онлайн.
З нами – кожен сезон цікавий та яскравий!