Теплий Ламповий: Афіша і квитки

Арт-клуб Теплий Ламповий в Києві – простір для проведення різноманітних заходів від Агентства Незабутніх Концертів "Kiev Kills".

Знаходиться за адресою: вулиця Омеляновича-Павленка (Суворова) 4/6, найближче метро Арсенальна.

Тут проходять виступи початківців музичних бендів з України та Європи, тематичні вечірки та фестивалі, тренінги та майстер-класи, виставки, стендапи і корпоративні івенти.

Дивіться актуальну афішу подій в Теплому Ламповому на сайті Concert.ua 24/7. Дата і час, ціна, а також лаконічний опис кожного заходу - все тут.

Купити квитки можна онлайн буквально за пару хвилин. Також є можливість оформити кур'єрську доставку або прогулятися в одну з наших кас. А за будь-якиою порадою або підказкою за асортиментом - сміливо звертайтеся в наш help-центр.

Концерти на цій локації - НЕ масштабні події, скоріше, навпаки: дружні зустрічі публіки і артистів. Унікальний шанс побувати на невеликому, але дуже атмосферному і затишному культурному івенті!

Побачимося в Теплому Ламповому в Києві!

Київ, вул. Омельяновича-Павленко (Суворова), 4/6

Афіша

кулі 11 листопада 20:00, Пн кулі Київ, Теплий Ламповий від 300 грн. кулі Вже не хочу 11 листопада кулі Теплий Ламповий Придбати An Argency - Set the cult tour 17 листопада 18:00, Нд An Argency - Set the cult tour Київ, Теплий Ламповий від 150 грн. An Argency - Set the cult tour Вже не хочу 17 листопада An Argency - Set the cult tour Теплий Ламповий Придбати OST + FRONT 06 грудня 19:00, Пт OST + FRONT Київ, Теплий Ламповий від 400 грн. OST + FRONT Вже не хочу 06 грудня OST + FRONT Теплий Ламповий Придбати DERO GOI (Омф!) 14 березня 20:00, Сб DERO GOI (Омф!) Київ, Теплий Ламповий від 400 грн. DERO GOI (Омф!) Вже не хочу 14 березня DERO GOI (Омф!) Теплий Ламповий Придбати