24-pay-mark Created with Sketch.

Теплий Ламповий
Київ, вул. Омельяновича-Павленко (Суворова), 4/6

Афіша

Rammstein cover show 05 листопада 19:00, нд Rammstein cover show Київ, Теплий Ламповий від 350 грн. Rammstein cover show Вже не хочу 05 листопада Rammstein cover show Теплий Ламповий Придбати

Арт-клуб Теплий Ламповий в Києві – простір для проведення різноманітних заходів від Агентства Незабутніх Концертів "Kiev Kills".

Знаходиться за адресою: вулиця Омеляновича-Павленка (Суворова) 4/6, найближче метро Арсенальна.

Тут проходять виступи початківців музичних бендів з України та Європи, тематичні вечірки та фестивалі, тренінги та майстер-класи, виставки, стендапи і корпоративні івенти.

Дивіться актуальну афішу подій в Теплому Ламповому на сайті Concert.ua 24/7. Дата і час, ціна, а також лаконічний опис кожного заходу - все тут.

Купити квитки можна онлайн буквально за пару хвилин. Також є можливість оформити кур'єрську доставку або прогулятися в одну з наших кас. А за будь-якиою порадою або підказкою за асортиментом - сміливо звертайтеся в наш help-центр.

Концерти на цій локації - НЕ масштабні події, скоріше, навпаки: дружні зустрічі публіки і артистів. Унікальний шанс побувати на невеликому, але дуже атмосферному і затишному культурному івенті!

Побачимося в Теплому Ламповому в Києві!