Київський національний академічний театр оперети: афіша і квитки

Галерея

Київський національний академічний театр оперети - фото №1 Київський національний академічний театр оперети
Київський національний академічний театр оперети - фото №2 Київський національний академічний театр оперети афіша
Київський національний академічний театр оперети - фото №3 Київський національний академічний театр оперети квитки

Київський національний академічний театр оперети розташований за адресою вул. Велика Васильківська, 53/3.

Будівля була спроектована відомими архітекторами та побудована в 1902 році з залученням меценатської допомоги. Під його дахом розміщувалися різні театри, аж до 1934 року, коли приміщення зайняла трупа Театру музичної комедії. У 1967 театр переіменовано в Національну оперету.

У репертуарі оперети в Києві переважно легкі твори, комедії та мюзикли. Видатні театральні діячі заклали основу професійного підходу до організації вистав. Нове покоління акторів і режисерів пропонує новаторські ідеї в класичні сюжети. Нововведенням останніх років стала постановка дитячих вистав та музичних казок.

Національний театр оперети в Києві включає три сценічних простори:

  1. Велика кількаярусна зала, з бельетажем і балконом.
  2. Камерна сцена так званого "театру в фойє".
  3. Малий музичний майданчик для проведення мистецьких заходів.

Прекрасна акустика зал дозволяє ставити оперу та проводити концерти класичної музики у виконанні провідних музичних колективів країни. Багатогранний репертуар приваблює глядачів різного віку з різними смаками та вподобаннями.

Не хотіли б ви загубитися в палітрі столичних культурних подій? Слідкуйте за актуальною афішею Театру оперети в Києві на сайті Concert.ua. Купуйте квитки онлайн і замовляйте доставку кур'єром за потрібною адресою.

Київ, вул. В. Васильківська, 53/3

Афіша

Новорічний концерт Новорічний концерт 4 Події Новорічний концерт "Штраус в опереті" 26.12 - 26.12.2020 Святковий концерт Святковий концерт 5 Подiй Святковий концерт "Різдвяні зустрічі" 29.12 - 30.12.2020 Світові зірки Аргентинського танго 23 листопада 19:00, Пн Світові зірки Аргентинського танго Київ, Київський національний академічний театр оперети від 290 грн. Світові зірки Аргентинського танго Вже не хочу 23 листопада Світові зірки Аргентинського танго Київський національний академічний театр оперети Придбати