Київський національний академічний театр оперети: Афіша і квитки

Галерея

Київський національний академічний театр оперети - фото №1 Київський національний академічний театр оперети
Київський національний академічний театр оперети - фото №2 Київський національний академічний театр оперети афіша
Київський національний академічний театр оперети - фото №3 Київський національний академічний театр оперети квитки

Хочете відволіктися від буднів і потрапити в обійми мистецтва? Театр оперети чекає на вас на тому ж місці, на вулиці Велика Васильківська 53/2 (всього декілька хвилин від метро "Олімпійська" або "Площа Льва Толстого").

Київський національний академічний театр оперети – унікальний і єдиний у своєму роді, а кожен візит сюди – маленьке свято. У залі обов'язково знайдеться місце до душі: чи то партер, бельетаж або верхній ярус (і чути, і видно звідусіль прекрасно). Але, головне, це та сама атмосфера і вибірковість у подіях, які представлені глядачеві.

Класичні і сучасні постановки, що хвилюють, мюзикли, витончений балет, опера і концерти інструментальної музики. Приходьте гарно вбраними і щасливими, адже перед початком дійства в фойє Оперети завжди безліч поціновувачів прекрасного. Хто знає, які зустрічі відбудуться?

Квитки на один із заходів – гарний подарунок, що обов'язково запам'ятається. Багато з подій представлені на Concert.ua, а вибрати і оформити квитки можна онлайн всього за декілька хвилин.

Київ, вул. В. Васильківська, 53/3

Афіша

Севільський цирульник 20 грудня 19:00, Чт Севільський цирульник Київ, Київський національний академічний театр оперети від 40 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 20 грудня Севільський цирульник Київський національний академічний театр оперети Придбати Пригоди Буратіно 22 грудня 11:00, Сб Пригоди Буратіно Київ, Київський національний академічний театр оперети від 30 грн. Пригоди Буратіно Вже не хочу 22 грудня Пригоди Буратіно Київський національний академічний театр оперети Придбати Лампа Аладдіна 23 грудня 14:00, Нд Лампа Аладдіна Київ, Київський національний академічний театр оперети від 30 грн. Лампа Аладдіна Вже не хочу 23 грудня Лампа Аладдіна Київський національний академічний театр оперети Придбати Театр в кишені, або Всі ролі зайняті Театр в кишені, або Всі ролі зайняті 1 Подія Театр в кишені, або Всі ролі зайняті 23.12 - 23.12.2018 Штраус в опереті Штраус в опереті 3 Події Штраус в опереті 26.12 - 28.12.2018 Чиполліно 27 грудня 11:00, Чт Чиполліно Київ, Київський національний академічний театр оперети від 30 грн. Чиполліно Вже не хочу 27 грудня Чиполліно Київський національний академічний театр оперети Придбати Білосніжка та семеро гномів Білосніжка та семеро гномів 2 Події Білосніжка та семеро гномів 28.12 - 13.01.2019 Різдвяний концерт капели бандуристів Різдвяний концерт капели бандуристів 2 Події Різдвяний концерт капели бандуристів 15.01 - 15.01.2019