Київський академічний театр ляльок: Афіша і квитки

Київський державний академічний театр ляльок - найстаріший театр ляльок України, заснований 27 жовтня 1927 року за Київському театрі для дітей ім. І.Франка (нинішній Театр юного глядача на Липках) за ініціативою народного артиста України А. І. Соломарскій і І. С. Дєєвої.

Перший театральний сезон був відкритий двома спектаклями - «Стародавній петрушка» - традиційна народна лялькова комедія в літературній обробці М. Козловського і «Музиканти» по Л. Глібову в інсценізації П. Щербатінского.

Першими в історії театру акторами були Ф. Андрієвська, М. Козловський, О. Михайлов, І. Залізняк, А. Вишневська, Т. Васнецова, Г. Сорока, Я. Жовінскій.
30 жовтня 2002 року Рішенням Колегії Міністерства культури і мистецтв України за вагомий внесок у розвиток українського театрального мистецтва Київському державному театру ляльок присвоєно статус академічного театру.

Репертуарна афіша театру налічує понад 40 вітчизняних і зарубіжних вистав, як для дітей, так і дорослих.

Київський академічний театр ляльок представляв Україну на престижних міжнародних театральних форумах і фестивалях в Австрії, США, Перу, Канаді, Словаччині, Японії, Південної Кореї, Польщі, Болгарії, Білорусі та Росії.

З ініціативи Київського академічного театру ляльок з 1991 року в Києві проводяться Міжнародний фестиваль театрів ляльок. У цих фестивалях брали участь провідні театри ляльок з Бельгії, Австрії, Канади, Словаччини, Фінляндії, Японії, Китаю, Швеції, Швейцарії, Німеччини, Росії, Болгарії, Молдови, Туреччини та інших країн.

Київ, вул. Грушевського, 1-а

Афіша

Гусеня 28 вересня 11:00, Сб Гусеня Київ, Київський академічний театр ляльок від 80 грн. Гусеня Вже не хочу 28 вересня Гусеня Київський академічний театр ляльок Придбати Марійка і ведмідь 28 вересня 13:00, Сб Марійка і ведмідь Київ, Київський академічний театр ляльок від 80 грн. Марійка і ведмідь Вже не хочу 28 вересня Марійка і ведмідь Київський академічний театр ляльок Придбати Троє поросят Троє поросят 2 Події Троє поросят 29.09 - 13.10.2019 Про курочку Рябу і сонечко золоте 12 жовтня 11:00, Сб Про курочку Рябу і сонечко золоте Київ, Київський академічний театр ляльок від 80 грн. Про курочку Рябу і сонечко золоте Вже не хочу 12 жовтня Про курочку Рябу і сонечко золоте Київський академічний театр ляльок Придбати Кіт у чоботях 12 жовтня 13:00, Сб Кіт у чоботях Київ, Київський академічний театр ляльок від 80 грн. Кіт у чоботях Вже не хочу 12 жовтня Кіт у чоботях Київський академічний театр ляльок Придбати Золотий ключик 12 жовтня 17:00, Сб Золотий ключик Київ, Київський академічний театр ляльок від 80 грн. Золотий ключик Вже не хочу 12 жовтня Золотий ключик Київський академічний театр ляльок Придбати Маленька Баба Яга Маленька Баба Яга 1 Подія Маленька Баба Яга 13.10 - 13.10.2019