КВЦ Парковий: Афіша і квитки

Галерея

КВЦ Парковий - фото №1 КВЦ Парковий
КВЦ Парковий - фото №2 КВЦ Парковий афіша
КВЦ Парковий - фото №3 КВЦ Парковий квитки
КВЦ Парковий - фото №4 КВЦ Парковий на concert.ua
КВЦ Парковий - фото №5 КВЦ Парковий фото

Круто, що артисти й організатори відкриті до експериментів і нетипових майданчиків. Так, КВЦ "Парковий" на однойменній, Парковій дорозі, 16а ідеально влився в концертне життя Києва. І це не дивно!

Кілька сучасних залів, бари, ресторан і, звичайно ж, той самий легендарний вертолітний майданчик на даху, де і проходять концерти! Розумієте, так? До зручного розташування і самобутності локації бонусом – розкішний вид на місто. Також тут передбачено паркінг.

Виступи топових українських та зарубіжних артистів, фестивалі та конференції. Тут збираються головні модники Києва, щоб насолодитися виступами улюблених груп і просто потусити, зустрітися з друзями.

Слідкуйте за актуальною афішею Конгресово-Виставкового Центру «Парковий», а як буде щось «Вау, хочу!» – ловіть квитки. Злітаємо!

Київ, Паркова дорога, 16а

Афіша

Літні симфонії 02 червня 19:00, Нд Літні симфонії Київ, КВЦ Парковий від 290 грн. Літні симфонії Вже не хочу 02 червня Літні симфонії КВЦ Парковий Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати