Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки: афіша і квитки

Львівський драматичний театр імені Лесі Українки є однією з найпопулярніших культурних локацій міста. Розташований на вул. Городоцькій, 36.

Театр імені Лесі Українки у Львові є лауреатом премій культурних фестивалів. Трупою обраний девіз «Наш театр – це яскравий світ української драматургії». Репертуар сформовано переважно на творах вітчизняних драматургів. Тут є класичні та новаторські спектаклі для дітей і дорослих.

Будинок зведено в 1908 році на ділянці, яка належала церковної єпархії. На першому поверсі приміщення розмістилося торгове підприємство, а театр – на верхніх поверхах. Зала для виступів використовувавалася різними театральними об'єднаннями, доки остаточно не закріпилася за Львівським театром імені Лесі Українки, який отримав свою назву в 2008 році.

Бажаєте відвідати найближчий спектакль у Львові? Ознайомтеся з афішею Львівського театру драми на сайті Concert.ua. Замовте квитки онлайн або з доставкою.

Львів, вул. Городоцька, 36

Афіша

IAMX 03 листопада 19:00, Вт IAMX Львів, Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки від 740 грн. IAMX Вже не хочу 03 листопада IAMX Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки Придбати