24-pay-mark Created with Sketch.

M82
Київ, вул. Межигірська, 82

Афіша

SuperNatural Wine Festival 01 червня 12:00, сб SuperNatural Wine Festival Київ, M82 від 2000 ₴ SuperNatural Wine Festival Вже не хочу 01 червня SuperNatural Wine Festival M82 Придбати

M82 - новий універсальний майданчик, який знаходиться в історичному центрі Києва за адресою вул. Межигірська, 82. Тут в один день може проходити електронний рейв, а на наступний - бізнес-конференція.

НАЙкраще в M82

Креативний простір складається з двох закритих зал площею 3 800 м і 4 000 м відповідно, а також відкриту територію (10: 500 м²).

Багатофункціональність локації дозволяє проводити на ній різні заходи протягом усього року:

  • лекції;
  • ярмарки;
  • конференції;
  • виставки;
  • фестивалі.

Зручне розташування - ще одна перевага майданчика. Арт-плейс M82 знаходиться на Подолі, в пішій доступності станція метро ім. Тараса Шевченка, поруч Контрактова площа, транспортні розв'язки в інші частини центру Києва, на Оболонь і лівий берег міста.

БУДЬТЕ В КУРСІ ВСІХ ЗАХОДІВ М82

Новий простір M82 поступово стає місцем проведення великих і важливих подій Києва. Квитки на них завжди можна купити на сайті Сoncert.ua. Кур'єр доставить вам квиток особисто в руки, також ви завжди можете купити його онлайн або забрати в касі.