Стадіон Метеор: афіша і квитки

Стадіон Метеор в Дніпрі - мультиспортивний комплекс, у минулому домашня арена футбольного клубу "Дніпро".

ЛЕГЕНДАРНИЙ СТАДІОН В ДНІПРІ

Свого часу тут проходило безліч не тільки футбольних, а й інших спортивних змагань: велогонки, змагання з легкої атлетики, гімнастики і навіть бадмінтону.

Сьогодні легендарна споруда, реконструйована в 2001 році, перебуває на заслуженому відпочинку. Але тільки від спортивних івентів!

МАСШТАБНІ КОНЦЕРТИ НА МЕТЕОРІ

Метеор в Дніпрі - місткий і зручний концертний майданчик: понад 23000 місць! І це тільки на трибунах. Поле з легкістю перетворюється на простору фан-зону, де з комфортом розміщується ще кілька тисяч глядачів.

Потужний звук, відмінна видимість з будь-якого місця і відчуття цілковитого занурення в шоу! Все це робить дніпровський стадіон кращої локацією для масштабних концертів не тільки українських, а й зарубіжних зірок.

До речі, вже 21 липня 2019 року, тисячі сердець заб'ються в один ритм! Тут з найкрутішим стадіонним шоу виступить мультиартіст MONATIK, який раніше зібрав аншлаг на НСК "Олімпійський" в Києві. Рекомендуємо бути обов'язково всім, хто буде влітку в Дніпрі!

До зустрічі на Метеорі!

Дніпро, вул. О. Макарова, 27-А

Афіша

MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM Подію перенесено 23 травня 20:00, Сб MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 23 травня MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM Стадіон Метеор Придбати Антитіла 26 вересня 19:00, Сб Антитіла Дніпро, Стадіон Метеор від 200 грн. Антитіла Вже не хочу 26 вересня Антитіла Стадіон Метеор Придбати