MonteRay Live Stage: Афіша і квитки

Галерея

MonteRay Live Stage - фото №1 MonteRay Live Stage
MonteRay Live Stage - фото №2 MonteRay Live Stage афіша
MonteRay Live Stage - фото №3 MonteRay Live Stage квитки
MonteRay Live Stage - фото №4 MonteRay Live Stage на concert.ua
MonteRay Live Stage - фото №5 MonteRay Live Stage фото

Сцена, відкрита абсолютно для всіх стилів музики і найрізноманітніших подій, розташувалася в центрі Києва, у 3-ох хвилинах ходьби від метро Хрещатик, на вулиці Прорізній, 8.

MonteRay Live Stage – це багатофункціональний майданчик, що приймає івенти будь-якого рівня: від дитячого свята до масштабного концертного шоу. Концерт хол з якісним світловим і звуковим обладнанням подобається і організаторам, і артистам. А крута енергетика і атмосфера у сукупності з ідеальним місцем розташування зробили локацію одним з улюблених місць київських глядачів.

Найнезвичайніші фестивалі, презентації альбомів, майстер-класи та ще безліч цікавинок – тут не буває нудно. Фанка або місця за столиками? Вибір за вами. А щоб ви не кружляли в пошуках місця для авто, для гостей передбачено парковку. Є навіть караоке-хол, але це вже зовсім інша історія...

Дивіться афішу найближчих подій у "МонтеРей Лайв Стейдж" і купуйте квитки. Оформити їх можна онлайн або з доставкою – як забажаєте.

Київ, вул. Прорізна, 8

Афіша

Blood Red Shoes 10 березня 19:00, Нд Blood Red Shoes Київ, MonteRay Live Stage від 540 грн. Blood Red Shoes Вже не хочу 10 березня Blood Red Shoes MonteRay Live Stage Придбати Madchild 19 березня 20:00, Вт Madchild Київ, MonteRay Live Stage від 590 грн. Madchild Вже не хочу 19 березня Madchild MonteRay Live Stage Придбати May Waves 22 березня 20:00, Пт May Waves Київ, MonteRay Live Stage від 450 грн. May Waves Вже не хочу 22 березня May Waves MonteRay Live Stage Придбати Smokeasac 07 квітня 20:00, Нд Smokeasac Київ, MonteRay Live Stage від 660 грн. Smokeasac Вже не хочу 07 квітня Smokeasac MonteRay Live Stage Придбати Bexey 19 квітня 19:00, Пт Bexey Київ, MonteRay Live Stage від 400 грн. Bexey Вже не хочу 19 квітня Bexey MonteRay Live Stage Придбати Тінь Сонця 20 квітня 19:00, Сб Тінь Сонця Київ, MonteRay Live Stage від 250 грн. Тінь Сонця Вже не хочу 20 квітня Тінь Сонця MonteRay Live Stage Придбати MOTANKA & Season of Melancholy 21 квітня 19:00, Нд MOTANKA & Season of Melancholy Київ, MonteRay Live Stage від 200 грн. MOTANKA & Season of Melancholy Вже не хочу 21 квітня MOTANKA & Season of Melancholy MonteRay Live Stage Придбати Макулатура 17 травня 19:00, Пт Макулатура Київ, MonteRay Live Stage від 300 грн. Макулатура Вже не хочу 17 травня Макулатура MonteRay Live Stage Придбати Metal Madness 25 травня 17:00, Сб Metal Madness Київ, MonteRay Live Stage від 250 грн. Metal Madness Вже не хочу 25 травня Metal Madness MonteRay Live Stage Придбати