MonteRay Live Stage: Афіша і квитки

Галерея

MonteRay Live Stage - фото №1 MonteRay Live Stage
MonteRay Live Stage - фото №2 MonteRay Live Stage афіша
MonteRay Live Stage - фото №3 MonteRay Live Stage квитки
MonteRay Live Stage - фото №4 MonteRay Live Stage на concert.ua
MonteRay Live Stage - фото №5 MonteRay Live Stage фото

Сцена, відкрита абсолютно для всіх стилів музики і найрізноманітніших подій, розташувалася в центрі Києва, у 3-ох хвилинах ходьби від метро Хрещатик, на вулиці Прорізній, 8.

MonteRay Live Stage – це багатофункціональний майданчик, що приймає івенти будь-якого рівня: від дитячого свята до масштабного концертного шоу. Концерт хол з якісним світловим і звуковим обладнанням подобається і організаторам, і артистам. А крута енергетика і атмосфера у сукупності з ідеальним місцем розташування зробили локацію одним з улюблених місць київських глядачів.

Найнезвичайніші фестивалі, презентації альбомів, майстер-класи та ще безліч цікавинок – тут не буває нудно. Фанка або місця за столиками? Вибір за вами. А щоб ви не кружляли в пошуках місця для авто, для гостей передбачено парковку. Є навіть караоке-хол, але це вже зовсім інша історія...

Дивіться афішу найближчих подій у "МонтеРей Лайв Стейдж" і купуйте квитки. Оформити їх можна онлайн або з доставкою – як забажаєте.

Київ, вул. Прорізна, 8

Афіша

Eyehategod Подію скасовано 12 березня 19:00, Чт Eyehategod Київ, MonteRay Live Stage від 599 грн. Eyehategod Вже не хочу 12 березня Eyehategod MonteRay Live Stage Придбати MLK + / Київ Подію скасовано 05 квітня 20:00, Нд MLK + / Київ Київ, MonteRay Live Stage від 300 грн. MLK + / Київ Вже не хочу 05 квітня MLK + / Київ MonteRay Live Stage Придбати OFFMi 25 квітня 19:00, Сб OFFMi Київ, MonteRay Live Stage від 299 грн. OFFMi Вже не хочу 25 квітня OFFMi MonteRay Live Stage Придбати Summer Of Haze 05 червня 19:00, Пт Summer Of Haze Київ, MonteRay Live Stage від 350 грн. Summer Of Haze Вже не хочу 05 червня Summer Of Haze MonteRay Live Stage Придбати