MonteRay Live Stage: Афіша і квитки

Галерея

MonteRay Live Stage - фото №1 MonteRay Live Stage
MonteRay Live Stage - фото №2 MonteRay Live Stage афіша
MonteRay Live Stage - фото №3 MonteRay Live Stage квитки
MonteRay Live Stage - фото №4 MonteRay Live Stage на concert.ua
MonteRay Live Stage - фото №5 MonteRay Live Stage фото

Сцена, відкрита абсолютно для всіх стилів музики і найрізноманітніших подій, розташувалася в центрі Києва, у 3-ох хвилинах ходьби від метро Хрещатик, на вулиці Прорізній, 8.

MonteRay Live Stage – це багатофункціональний майданчик, що приймає івенти будь-якого рівня: від дитячого свята до масштабного концертного шоу. Концерт хол з якісним світловим і звуковим обладнанням подобається і організаторам, і артистам. А крута енергетика і атмосфера у сукупності з ідеальним місцем розташування зробили локацію одним з улюблених місць київських глядачів.

Найнезвичайніші фестивалі, презентації альбомів, майстер-класи та ще безліч цікавинок – тут не буває нудно. Фанка або місця за столиками? Вибір за вами. А щоб ви не кружляли в пошуках місця для авто, для гостей передбачено парковку. Є навіть караоке-хол, але це вже зовсім інша історія...

Дивіться афішу найближчих подій у "МонтеРей Лайв Стейдж" і купуйте квитки. Оформити їх можна онлайн або з доставкою – як забажаєте.

Київ, вул. Прорізна, 8

Афіша

Орест Лютий. Презентація альбому 24 травня 20:00, Пт Орест Лютий. Презентація альбому "Гібридні війни" Київ, MonteRay Live Stage від 250 грн. Орест Лютий. Презентація альбому Вже не хочу 24 травня Орест Лютий. Презентація альбому "Гібридні війни" MonteRay Live Stage Придбати Metal Madness 25 травня 17:00, Сб Metal Madness Київ, MonteRay Live Stage від 350 грн. Metal Madness Вже не хочу 25 травня Metal Madness MonteRay Live Stage Придбати Sheetel 31 травня 20:00, Пт Sheetel Київ, MonteRay Live Stage від 250 грн. Sheetel Вже не хочу 31 травня Sheetel MonteRay Live Stage Придбати The Young Gods 02 червня 21:00, Нд The Young Gods Київ, MonteRay Live Stage від 490 грн. The Young Gods Вже не хочу 02 червня The Young Gods MonteRay Live Stage Придбати