MonteRay Live Stage: Афіша і квитки

Галерея

MonteRay Live Stage - фото №1 MonteRay Live Stage
MonteRay Live Stage - фото №2 MonteRay Live Stage афіша
MonteRay Live Stage - фото №3 MonteRay Live Stage квитки
MonteRay Live Stage - фото №4 MonteRay Live Stage на concert.ua
MonteRay Live Stage - фото №5 MonteRay Live Stage фото

Сцена, відкрита абсолютно для всіх стилів музики і найрізноманітніших подій, розташувалася в центрі Києва, у 3-ох хвилинах ходьби від метро Хрещатик, на вулиці Прорізній, 8.

MonteRay Live Stage – це багатофункціональний майданчик, що приймає івенти будь-якого рівня: від дитячого свята до масштабного концертного шоу. Концерт хол з якісним світловим і звуковим обладнанням подобається і організаторам, і артистам. А крута енергетика і атмосфера у сукупності з ідеальним місцем розташування зробили локацію одним з улюблених місць київських глядачів.

Найнезвичайніші фестивалі, презентації альбомів, майстер-класи та ще безліч цікавинок – тут не буває нудно. Фанка або місця за столиками? Вибір за вами. А щоб ви не кружляли в пошуках місця для авто, для гостей передбачено парковку. Є навіть караоке-хол, але це вже зовсім інша історія...

Дивіться афішу найближчих подій у "МонтеРей Лайв Стейдж" і купуйте квитки. Оформити їх можна онлайн або з доставкою – як забажаєте.

Київ, вул. Прорізна, 8

Афіша

Winter Mass VII 25 січня 16:30, Сб Winter Mass VII Київ, MonteRay Live Stage від 280 грн. Winter Mass VII Вже не хочу 25 січня Winter Mass VII MonteRay Live Stage Придбати Iron Maiden tribute. Blood Brothers show 15 лютого 19:00, Сб Iron Maiden tribute. Blood Brothers show Київ, MonteRay Live Stage від 250 грн. Iron Maiden tribute. Blood Brothers show Вже не хочу 15 лютого Iron Maiden tribute. Blood Brothers show MonteRay Live Stage Придбати Wavy Dem 23 лютого 19:00, Нд Wavy Dem Київ, MonteRay Live Stage від 199 грн. Wavy Dem Вже не хочу 23 лютого Wavy Dem MonteRay Live Stage Придбати Bondage Fairies 07 березня 19:00, Сб Bondage Fairies Київ, MonteRay Live Stage від 350 грн. Bondage Fairies Вже не хочу 07 березня Bondage Fairies MonteRay Live Stage Придбати MISÞYRMING 11 березня 19:00, Ср MISÞYRMING Київ, MonteRay Live Stage від 550 грн. MISÞYRMING Вже не хочу 11 березня MISÞYRMING MonteRay Live Stage Придбати Eyehategod 12 березня 19:00, Чт Eyehategod Київ, MonteRay Live Stage від 399 грн. Eyehategod Вже не хочу 12 березня Eyehategod MonteRay Live Stage Придбати Summer Of Haze 20 березня 19:00, Пт Summer Of Haze Київ, MonteRay Live Stage від 300 грн. Summer Of Haze Вже не хочу 20 березня Summer Of Haze MonteRay Live Stage Придбати Вышел Покурить 27 березня 19:00, Пт Вышел Покурить Київ, MonteRay Live Stage від 249 грн. Вышел Покурить Вже не хочу 27 березня Вышел Покурить MonteRay Live Stage Придбати EMMURE 07 квітня 19:00, Вт EMMURE Київ, MonteRay Live Stage від 700 грн. EMMURE Вже не хочу 07 квітня EMMURE MonteRay Live Stage Придбати VISUAL UNITY Art Music Show 11 квітня 16:00, Сб VISUAL UNITY Art Music Show Київ, MonteRay Live Stage від 100 грн. VISUAL UNITY Art Music Show Вже не хочу 11 квітня VISUAL UNITY Art Music Show MonteRay Live Stage Придбати