MonteRay Live Stage: Афіша і квитки

Галерея

MonteRay Live Stage - фото №1 MonteRay Live Stage
MonteRay Live Stage - фото №2 MonteRay Live Stage афіша
MonteRay Live Stage - фото №3 MonteRay Live Stage квитки
MonteRay Live Stage - фото №4 MonteRay Live Stage на concert.ua
MonteRay Live Stage - фото №5 MonteRay Live Stage фото

Сцена, відкрита абсолютно для всіх стилів музики і найрізноманітніших подій, розташувалася в центрі Києва, у 3-ох хвилинах ходьби від метро Хрещатик, на вулиці Прорізній, 8.

MonteRay Live Stage – це багатофункціональний майданчик, що приймає івенти будь-якого рівня: від дитячого свята до масштабного концертного шоу. Концерт хол з якісним світловим і звуковим обладнанням подобається і організаторам, і артистам. А крута енергетика і атмосфера у сукупності з ідеальним місцем розташування зробили локацію одним з улюблених місць київських глядачів.

Найнезвичайніші фестивалі, презентації альбомів, майстер-класи та ще безліч цікавинок – тут не буває нудно. Фанка або місця за столиками? Вибір за вами. А щоб ви не кружляли в пошуках місця для авто, для гостей передбачено парковку. Є навіть караоке-хол, але це вже зовсім інша історія...

Дивіться афішу найближчих подій у "МонтеРей Лайв Стейдж" і купуйте квитки. Оформити їх можна онлайн або з доставкою – як забажаєте.

Київ, вул. Прорізна, 8

Афіша

Winter Mass VI 19 січня 17:00, Сб Winter Mass VI Київ, MonteRay Live Stage від 200 грн. Winter Mass VI Вже не хочу 19 січня Winter Mass VI MonteRay Live Stage Придбати PULATOVA 26 січня 19:00, Сб PULATOVA Київ, MonteRay Live Stage від 200 грн. PULATOVA Вже не хочу 26 січня PULATOVA MonteRay Live Stage Придбати Emarosa 27 січня 19:00, Нд Emarosa Київ, MonteRay Live Stage від 300 грн. Emarosa Вже не хочу 27 січня Emarosa MonteRay Live Stage Придбати ALGIERS 29 січня 19:00, Вт ALGIERS Київ, MonteRay Live Stage від 490 грн. ALGIERS Вже не хочу 29 січня ALGIERS MonteRay Live Stage Придбати Hyperion Kiev Festival 02 лютого 17:00, Сб Hyperion Kiev Festival Київ, MonteRay Live Stage від 300 грн. Hyperion Kiev Festival Вже не хочу 02 лютого Hyperion Kiev Festival MonteRay Live Stage Придбати May Waves 22 березня 20:00, Пт May Waves Київ, MonteRay Live Stage від 400 грн. May Waves Вже не хочу 22 березня May Waves MonteRay Live Stage Придбати Bexey 19 квітня 19:00, Пт Bexey Київ, MonteRay Live Stage від 400 грн. Bexey Вже не хочу 19 квітня Bexey MonteRay Live Stage Придбати