24-pay-mark Created with Sketch.

Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра)
Львів, площа Святого Юра, 5

Афіша

Вечір італійської музики в саду. Grande Amore 17 серпня 18:30, сб Вечір італійської музики в саду. Grande Amore Львів, Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) від 390 ₴ Вечір італійської музики в саду. Grande Amore Вже не хочу 17 серпня Вечір італійської музики в саду. Grande Amore Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) Придбати Романтичний JAZZ в саду 18 серпня 18:30, нд Романтичний JAZZ в саду Львів, Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) від 390 ₴ Романтичний JAZZ в саду Вже не хочу 18 серпня Романтичний JAZZ в саду Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) Придбати Оксана Муха. Літній вечір 23 серпня 18:30, пт Оксана Муха. Літній вечір Львів, Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) від 390 ₴ Оксана Муха. Літній вечір Вже не хочу 23 серпня Оксана Муха. Літній вечір Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) Придбати Легенди української естради у виконанні оркестру 25 серпня 18:30, нд Легенди української естради у виконанні оркестру Львів, Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) від 390 ₴ Легенди української естради у виконанні оркестру Вже не хочу 25 серпня Легенди української естради у виконанні оркестру Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) Придбати Класика в саду 30 серпня 18:30, пт Класика в саду Львів, Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) від 390 ₴ Класика в саду Вже не хочу 30 серпня Класика в саду Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) Придбати Рок Балади в саду 31 серпня 18:30, сб Рок Балади в саду Львів, Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) від 390 ₴ Рок Балади в саду Вже не хочу 31 серпня Рок Балади в саду Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) Придбати Джазовий Івасюк 01 вересня 18:30, нд Джазовий Івасюк Львів, Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) від 390 ₴ Джазовий Івасюк Вже не хочу 01 вересня Джазовий Івасюк Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) Придбати Вечір французької музики в саду. Melodies De France 07 вересня 18:30, сб Вечір французької музики в саду. Melodies De France Львів, Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) від 390 ₴ Вечір французької музики в саду. Melodies De France Вже не хочу 07 вересня Вечір французької музики в саду. Melodies De France Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) Придбати Розстріляне Відродження 08 вересня 18:30, нд Розстріляне Відродження Львів, Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) від 390 ₴ Розстріляне Відродження Вже не хочу 08 вересня Розстріляне Відродження Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) Придбати Легенди світового джазу в саду 15 вересня 18:30, нд Легенди світового джазу в саду Львів, Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) від 390 ₴ Легенди світового джазу в саду Вже не хочу 15 вересня Легенди світового джазу в саду Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) Придбати

Галерея

Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) - фото №1 Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра)
Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) - фото №2 Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) афіша
Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) - фото №3 Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) квитки
Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) - фото №4 Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) на concert.ua
Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) - фото №5 Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) фото
Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) - фото №6 Митрополичі сади (Сад собору Святого Юра) піти
Митрополичі сади – унікальний літній майданчик для проведення різноманітних заходів у Львові. Територія дивовижно красивого саду є справжньою перлиною барокового мистецтва.

Поштовхом для облаштування нової відкритої локації стали карантинні вимоги, продиктовані світовою пандемією. І тепер на території комплексу Святоюрської гори гармонійно співіснують єпископат собору Святого Юра та сучасний громадський простір. Локація, що вже стала центром культурного відпочинку львів’ян та гостей міста, знаходиться за адресою площа Святого Юра, 5.

На сцені Митрополичих садів проводяться:

  • Концерти українських та зарубіжних артистів і колективів (джаз, популярна музика, класика);
  • Події в рамках музичних фестивалів;
  • Творчі вечори і презентації за участю найяскравіших представників сучасного мистецтва та інше.
Неповторна атмосфера затишку й професійне звукове і світлове оснащення майданчику дозволяють гостям подій у Митрополичих садах отримати максимум естетичного задоволення від заходів. Захопливі краєвиди на давню частину міста, п’янкі аромати дерев, улюблені напої та живе спілкування з талановитими виконавцями й музикантами – складові найкращого відпочинку, що приваблюють до локації сотні гостей.

На майданчику Митрополичі сади вже звучали вишукані програми «Від Вівальді до Маккартні», «Джазовий Michael Jackson». Розливався енергійний джаз із хітів Френка Сінатри, Тоні Беннет та Енді Уільямса. Виконувалися українські шлягери минулих часів в сучасному аранжуванні. І попереду – ще багато прекрасних концертів.

Слідкуйте за афішею локації Митрополичі сади і не пропустіть жодної цікавої події!

Де придбати квитки на події у Митрополичих садах?

Дізнатися про концерти у Митрополичих садах, підібрати зручний час допоможе афіша сайту Concert.ua. Тут ви також завжди можете оформити квитки онлайн.