Національна опера України: Афіша і квитки

Галерея

Національна опера України - фото №1 Національна опера України
Національна опера України - фото №2 Національна опера України афіша
Національна опера України - фото №3 Національна опера України квитки
Національна опера України - фото №4 Національна опера України на concert.ua
Національна опера України - фото №5 Національна опера України фото

Національний академічний театр опери та балету в Києві імені Тараса Шевченка – найбільший оперний театр в Україні. Він розташований у центрі столиці на вул. Володимирській, 50, недалеко від станції метро «Золоті ворота».

Сьогодні в репертуар академічного театру опери в Києві входять традиційні театральні вистави і сучасні шоу:
  • опера;
  • балет;
  • концерти.

Величезна будівля українського оперного театру складається з трьох балконних ярусів, бельетажу, амфітеатру, ложі бенуар і партеру. У залі безліч місць будь-якої цінової категорії, тож кожна людина зможе знайти собі оптимальну зону з гарним оглядом і звуком.

У віковій історії київського театру опери та балету ім. Шевченко були як злети, так і падіння. Будівля пережила пожежу та реконструкцію, замах на Столипіна і націоналізацію.

Сьогодні Київська опера відкрита для всіх охочих. У розкладі представлені драми і трагедії, феєричні казки для дітей і дорослих, комедійні та ліричні сценки. Демонструються твори українською, російською, французькою, італійською мовами.

Насичена програма оперного театру в Києві включає постановки за творами відомих авторів. Сучасні вистави якісно адаптовані під нинішні реалії. Велика увага приділяється музиці українських композиторів.

Глядачів запрошують насолодитися професійним балетом і оперою, висококласною акторською грою і гарним музичним супроводом. Атмосфера сприяє спільним походам з друзями і близькими, культурному сімейному дозвіллю і романтичній зустрічі з коханою людиною.

Актуальна афіша Національного оперного театру в Києві представлена на сайті Concert.ua. Вивчіть музичний репертуар оперного і замовте квитки онлайн або з доставкою.

Київ, вул. Володимирська, 50

Афіша

Лебедине озеро 30 травня 19:00, Чт Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 30 травня Лебедине озеро Національна опера України Придбати