Національна опера України: афіша і квитки

Галерея

Національна опера України - фото №1 Національна опера України
Національна опера України - фото №2 Національна опера України афіша
Національна опера України - фото №3 Національна опера України квитки
Національна опера України - фото №4 Національна опера України на concert.ua
Національна опера України - фото №5 Національна опера України фото

Національний академічний театр опери та балету України імені Тараса Шевченка – найбільший оперний театр в Україні. Він розташований у центрі столиці на вул. Володимирській, 50, недалеко від станції метро «Золоті ворота».

Сьогодні в репертуарі Національної опери України є традиційні театральні вистави та сучасні шоу:
  • опера;
  • балет;
  • концерти.

Величезна будівля українського оперного театру складається з трьох балконних ярусів, бельетажу, амфітеатру, ложі бенуар і партеру. У залі безліч місць будь-якої цінової категорії, тому кожна людина зможе знайти собі оптимальне.

За довгу історію київського Театру опери та балету імені Тараса Шевченка були як злети, так і падіння. Будівля пережила пожежу та реконструкцію, замах на Столипіна та націоналізацію.

Сьогодні київська опера відкрита для всіх охочих. У розкладі представлені драми та трагедії, феєричні казки для дітей і дорослих, комедійні та ліричні сценки. Демонструються твори українською, російською, французькою, італійською мовами.

Насичена програма оперного театру в Києві включає постановки за творами відомих авторів. Сучасні вистави якісно адаптовані під реалії сьогодення. Багато уваги приділяється музиці українських композиторів.

Глядачів запрошують насолодитися професійним балетом і оперою, висококласною акторською грою та гарним музичним супроводом. Атмосфера сприяє спільним походам з друзями та близькими, культурному сімейному дозвіллю та романтичній зустрічі з коханою людиною.

Актуальна афіша Національного оперного театру в Києві представлена на сайті Concert.ua. Перегляньте репертуар і замовте квитки онлайн або з доставкою.

Київ, вул. Володимирська, 50