Національна опера України: Афіша і квитки

Галерея

Національна опера України - фото №1 Національна опера України
Національна опера України - фото №2 Національна опера України афіша
Національна опера України - фото №3 Національна опера України квитки
Національна опера України - фото №4 Національна опера України на concert.ua
Національна опера України - фото №5 Національна опера України фото

Національний академічний театр опери та балету в Києві імені Тараса Шевченка – найбільший оперний театр в Україні. Він розташований у центрі столиці на вул. Володимирській, 50, недалеко від станції метро «Золоті ворота».

Сьогодні в репертуар академічного театру опери в Києві входять традиційні театральні вистави і сучасні шоу:
  • опера;
  • балет;
  • концерти.

Величезна будівля українського оперного театру складається з трьох балконних ярусів, бельетажу, амфітеатру, ложі бенуар і партеру. У залі безліч місць будь-якої цінової категорії, тож кожна людина зможе знайти собі оптимальну зону з гарним оглядом і звуком.

У віковій історії київського театру опери та балету ім. Шевченко були як злети, так і падіння. Будівля пережила пожежу та реконструкцію, замах на Столипіна і націоналізацію.

Сьогодні Київська опера відкрита для всіх охочих. У розкладі представлені драми і трагедії, феєричні казки для дітей і дорослих, комедійні та ліричні сценки. Демонструються твори українською, російською, французькою, італійською мовами.

Насичена програма оперного театру в Києві включає постановки за творами відомих авторів. Сучасні вистави якісно адаптовані під нинішні реалії. Велика увага приділяється музиці українських композиторів.

Глядачів запрошують насолодитися професійним балетом і оперою, висококласною акторською грою і гарним музичним супроводом. Атмосфера сприяє спільним походам з друзями і близькими, культурному сімейному дозвіллю і романтичній зустрічі з коханою людиною.

Актуальна афіша Національного оперного театру в Києві представлена на сайті Concert.ua. Вивчіть музичний репертуар оперного і замовте квитки онлайн або з доставкою.

Київ, вул. Володимирська, 50

Афіша

Лебедине озеро 20 вересня 19:00, Пт Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 200 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 20 вересня Лебедине озеро Національна опера України Придбати Жизель 28 вересня 19:00, Сб Жизель Київ, Національна опера України від 200 грн. Жизель Вже не хочу 28 вересня Жизель Національна опера України Придбати Ballet Open Space. Лісова Пісня 17 жовтня 19:00, Чт Ballet Open Space. Лісова Пісня Київ, Національна опера України від 200 грн. Ballet Open Space. Лісова Пісня Вже не хочу 17 жовтня Ballet Open Space. Лісова Пісня Національна опера України Придбати Ballet Open Space. Зірки Світового Балету 19 жовтня 19:00, Сб Ballet Open Space. Зірки Світового Балету Київ, Національна опера України Немає квитків Ballet Open Space. Зірки Світового Балету Вже не хочу 19 жовтня Ballet Open Space. Зірки Світового Балету Національна опера України Придбати