Національна опера України: Афіша і квитки

Галерея

Національна опера України - фото №1 Національна опера України
Національна опера України - фото №2 Національна опера України афіша
Національна опера України - фото №3 Національна опера України квитки
Національна опера України - фото №4 Національна опера України на concert.ua
Національна опера України - фото №5 Національна опера України фото

Національний академічний театр опери та балету України імені Тараса Шевченка – найбільший оперний театр в Україні. Він розташований у центрі столиці на вул. Володимирській, 50, недалеко від станції метро «Золоті ворота».

Сьогодні в репертуарі Національної опери України є традиційні театральні вистави та сучасні шоу:
  • опера;
  • балет;
  • концерти.

Величезна будівля українського оперного театру складається з трьох балконних ярусів, бельетажу, амфітеатру, ложі бенуар і партеру. У залі безліч місць будь-якої цінової категорії, тому кожна людина зможе знайти собі оптимальне.

За довгу історію київського Театру опери та балету імені Тараса Шевченка були як злети, так і падіння. Будівля пережила пожежу та реконструкцію, замах на Столипіна та націоналізацію.

Сьогодні київська опера відкрита для всіх охочих. У розкладі представлені драми та трагедії, феєричні казки для дітей і дорослих, комедійні та ліричні сценки. Демонструються твори українською, російською, французькою, італійською мовами.

Насичена програма оперного театру в Києві включає постановки за творами відомих авторів. Сучасні вистави якісно адаптовані під реалії сьогодення. Багато уваги приділяється музиці українських композиторів.

Глядачів запрошують насолодитися професійним балетом і оперою, висококласною акторською грою та гарним музичним супроводом. Атмосфера сприяє спільним походам з друзями та близькими, культурному сімейному дозвіллю та романтичній зустрічі з коханою людиною.

Актуальна афіша Національного оперного театру в Києві представлена на сайті Concert.ua. Перегляньте репертуар і замовте квитки онлайн або з доставкою.

Київ, вул. Володимирська, 50

Афіша

Лебедине озеро 02 лютого 19:00, Нд Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 250 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 02 лютого Лебедине озеро Національна опера України Придбати Жізель. Олеся Шайтанова та Йонас Луціас 16 лютого 19:00, Нд Жізель. Олеся Шайтанова та Йонас Луціас Київ, Національна опера України від 200 грн. Жізель. Олеся Шайтанова та Йонас Луціас Вже не хочу 16 лютого Жізель. Олеся Шайтанова та Йонас Луціас Національна опера України Придбати Пахіта та Шехеразада. Наталія Мацак та Constantine Allen 22 лютого 19:00, Сб Пахіта та Шехеразада. Наталія Мацак та Constantine Allen Київ, Національна опера України від 150 грн. Пахіта та Шехеразада. Наталія Мацак та Constantine Allen Вже не хочу 22 лютого Пахіта та Шехеразада. Наталія Мацак та Constantine Allen Національна опера України Придбати