Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка: Афіша і квитки

Галерея

Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка - фото №1 Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка
Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка - фото №2 Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка афіша
Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка - фото №3 Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка квитки
Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка - фото №4 Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка на concert.ua
Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка - фото №5 Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка фото

Перший запит у Google - дещо не та опера. Та хіба браузер багато розуміє? Тоді чому б нам не зламати систему і не згадати про справжню Оперу? Вона чекає на вас на тому ж місці: вулиця Володимирська, 50 (метро Театральна або Золоті Ворота).

Три балконних яруси, бельетаж, амфітеатр, ложі бенуар і партер. Величний зал Національної опери України має безліч місць на будь-який смак і бюджет.

До речі, це вже 150-ий, ювілейний сезон. Коли, як не зараз? Дозвольте собі відпустити бурхливий ритм міського життя і хоча б один вечір просто насолодитися мистецтвом. До речі, одна з вистав, чи то мюзикл або балет, стара історія або сучасна постановка - ідеальний подарунок для близької людини.

Чудові новини: тепер купити квитки на події в Опері можна у нас на сайті. Дивіться афішу й обирайте кращі місця.

Київ, вул. Володимирська, 50

Афіша

Діти ночі Діти ночі 2 Події Діти ночі 19.10 - 20.10.2018 Володимир Гришко 09 листопада 19:00, Пт Володимир Гришко Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 190 грн. Володимир Гришко Вже не хочу 09 листопада Володимир Гришко Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Лебедине озеро 10 листопада 19:00, Сб Лебедине озеро Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 10 листопада Лебедине озеро Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Володимир Малахов та зірки Світового балету Володимир Малахов та зірки Світового балету 3 Події Володимир Малахов та зірки Світового балету 22.11 - 26.11.2018 Спляча красуня 22 листопада 19:00, Чт Спляча красуня Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Спляча красуня Вже не хочу 22 листопада Спляча красуня Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Володимир Малахов та зірки Світового балету 24 листопада 19:00, Сб Володимир Малахов та зірки Світового балету Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 200 грн. Володимир Малахов та зірки Світового балету Вже не хочу 24 листопада Володимир Малахов та зірки Світового балету Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати