Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка: Афіша і квитки

Галерея

Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка - фото №1 Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка
Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка - фото №2 Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка афіша
Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка - фото №3 Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка квитки
Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка - фото №4 Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка на concert.ua
Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка - фото №5 Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка фото

Перший запит у Google - дещо не та опера. Та хіба браузер багато розуміє? Тоді чому б нам не зламати систему і не згадати про справжню Оперу? Вона чекає на вас на тому ж місці: вулиця Володимирська, 50 (метро Театральна або Золоті Ворота).

Три балконних яруси, бельетаж, амфітеатр, ложі бенуар і партер. Величний зал Національної опери України має безліч місць на будь-який смак і бюджет.

До речі, це вже 150-ий, ювілейний сезон. Коли, як не зараз? Дозвольте собі відпустити бурхливий ритм міського життя і хоча б один вечір просто насолодитися мистецтвом. До речі, одна з вистав, чи то мюзикл або балет, стара історія або сучасна постановка - ідеальний подарунок для близької людини.

Чудові новини: тепер купити квитки на події в Опері можна у нас на сайті. Дивіться афішу й обирайте кращі місця.

Київ, вул. Володимирська, 50

Афіша

Лебедине озеро 15 вересня 19:00, Сб Лебедине озеро Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 15 вересня Лебедине озеро Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Жизель 27 вересня 19:00, Чт Жизель Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 150 грн. Жизель Вже не хочу 27 вересня Жизель Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Благодійна вистава Лускунчик 29 вересня 12:00, Сб Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 50 грн. Благодійна вистава Лускунчик Вже не хочу 29 вересня Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Балет Лускунчик з Катериною Кухар 29 вересня 19:00, Сб Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Балет Лускунчик з Катериною Кухар Вже не хочу 29 вересня Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Катерина Ханюкова та Франсуа Алю. Шахерезада, Пахіта 07 жовтня 19:00, Нд Катерина Ханюкова та Франсуа Алю. Шахерезада, Пахіта Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Катерина Ханюкова та Франсуа Алю. Шахерезада, Пахіта Вже не хочу 07 жовтня Катерина Ханюкова та Франсуа Алю. Шахерезада, Пахіта Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Діти ночі Діти ночі 2 Події Діти ночі 19.10 - 20.10.2018 Лебедине озеро 10 листопада 19:00, Сб Лебедине озеро Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 10 листопада Лебедине озеро Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Володимир Малахов 24 листопада 19:00, Сб Володимир Малахов Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Володимир Малахов Вже не хочу 24 листопада Володимир Малахов Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати