Центр мистецтв Новий український театр: афіша і квитки

Центр мистецтв Новий український театр - молодий за творчими мірками заклад в Києві. Театр був заснований в 1998 році і за короткий період став популярним місцем відпочинку не тільки жителів Києва, а й гостей столиці. Зустріч з прекрасним чекає вас за адресою вул. Михайлівська, 24-ж. Приміщення театру - це старовинна споруда, що робить перебування в стінах особливо атмосферним.

Першою постановкою на сцені стала п'єса Карпенка-Карого «Безталанна». Далі в репертуарі з'явилися роботи знаменитих класиків - Шекспіра, Чехова, Цвейга. Всі вони відрізнялися новизною режисерського підходу і жвавістю інсценувань. Паралельно з «пожвавленням» класики театр взявся знайомити публіку з творами сучасних авторів - Наталії Уварової, Романа Горбика, Віктора Рибачука, Марії Смілянець та інших.

Новий український театр організовує:

  • творчі проекти;
  • дитячі спектаклі;
  • постановки для дорослої аудиторії.

Заклад є унікальним завдяки незвичайній концепції і оригінальному підходу до мистецтва. Всі сюжети проходять глибоке осмислення і містять важливий філософський і психологічний підтекст.

Глядачі, в свою чергу, відзначають надзвичайно душевну атмосферу і камерність. Важливими деталями «великої картини» залишаються гарний інтер'єр, високу майстерність акторів, привітний персонал. Перебування в театрі перетворюється в свято душі. Час пролітає непомітно і обов'язково хочеться повернутися сюди знову.

Як купити квитки на події в НУТ

Найпростіший і швидкий спосіб отримати квитки на заповітний спектакль або концерт - замовити їх на Concert.ua. У нас можна отримати консультацію і добру пораду. Не знаєте, як здивувати рідних чи друзів? - Замовте для них квитки з доставкою!

Київ, вул. Михайлівська, 24ж