Палац Україна (малий зал): Афіша і квитки

Малий зал Національного Палацу мистецтв «Україна» - єдиний в Києві зал-трансформер, знаходиться за адресою Велика Васильківська, 103 (відразу на виході з метро «Палац Україна»).

Унікальний майданчик Малого залу, обладнаний сучасною технікою і звуком, c легкістю перетворюється в потрібну локацію: концерт-хол у вигляді амфітеатру 240 сидячих місцями, павільйон, подіум, ринг або навіть банкетний зал!

У Малому залі Палацу Україна цілий рік проходять різноманітні заходи:

 • невеликі концерти;
 • церемонії нагородження;
 • презентації нових проектів;
 • майстер-класи та тренінги;
 • лазерні та світлові шоу;
 • вистави для дітей;
 • різноманітні форуми;
 • зйомки телешоу і кліпів;
 • театральні вистави;
 • спортивні змагання;
 • стендап шоу і модні покази;
 • творчі і поетичні вечори.

Подивитися афішу найближчих івентів в Малому залі Палацу Україна і купити квитки можна цілодобово на сайті Concert.ua. Дата і час, вартість, розташування місць в залі і короткий опис кожної події - все тут!

Хочете долучитися до мистецтва, але не можете визначитися з форматом дозвілля? Не витрачайте час на пошук в інтернеті - просто зателефонуйте або напишіть в наш help-центр. Порекомендуємо найкраще і допоможемо оформити квитки на цікавий захід.

Пронизливі вірші або галасливий стендап, дитяче 3D-шоу або спектакль для дорослих - тут кожен знайде щось своє.

До зустрічі в Малому залі Палацу Україна!

Київ, вул. Велика Васильківська, 103

Афіша

Любити і вижити 16+ СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ 05 квітня 19:00, Нд Любити і вижити 16+ Київ, Палац Україна (малий зал) від 150 грн. Любити і вижити 16+ Вже не хочу 05 квітня Любити і вижити 16+ Палац Україна (малий зал) Придбати Опудало Подію перенесено 25 квітня 14:00, Сб Опудало Київ, Палац Україна (малий зал) від 200 грн. Опудало Вже не хочу 25 квітня Опудало Палац Україна (малий зал) Придбати Роздягайся - поговоримо Подію перенесено 05 травня 19:00, Вт Роздягайся - поговоримо Київ, Палац Україна (малий зал) від 200 грн. Роздягайся - поговоримо Вже не хочу 05 травня Роздягайся - поговоримо Палац Україна (малий зал) Придбати В Амстердамі можно все ПОДІЮ ПЕРЕНЕСЕНО 11 травня 19:00, Пн В Амстердамі можно все Київ, Палац Україна (малий зал) від 300 грн. В Амстердамі можно все Вже не хочу 11 травня В Амстердамі можно все Палац Україна (малий зал) Придбати Роздягайся - поговоримо Подію перенесено 13 травня 19:00, Ср Роздягайся - поговоримо Київ, Палац Україна (малий зал) від 200 грн. Роздягайся - поговоримо Вже не хочу 13 травня Роздягайся - поговоримо Палац Україна (малий зал) Придбати Я куплю тобі Мальдіви Подію перенесено 14 травня 19:00, Чт Я куплю тобі Мальдіви Київ, Палац Україна (малий зал) від 200 грн. Я куплю тобі Мальдіви Вже не хочу 14 травня Я куплю тобі Мальдіви Палац Україна (малий зал) Придбати Обережно, жінки! Подію перенесено 17 травня 19:00, Нд Обережно, жінки! Київ, Палац Україна (малий зал) від 200 грн. Обережно, жінки! Вже не хочу 17 травня Обережно, жінки! Палац Україна (малий зал) Придбати Французький поцілунок Подію перенесено 19 травня 19:00, Вт Французький поцілунок Київ, Палац Україна (малий зал) від 250 грн. Французький поцілунок Вже не хочу 19 травня Французький поцілунок Палац Україна (малий зал) Придбати Одного разу на Брайтоні Подію перенесено 20 травня 19:00, Ср Одного разу на Брайтоні Київ, Палац Україна (малий зал) від 250 грн. Одного разу на Брайтоні Вже не хочу 20 травня Одного разу на Брайтоні Палац Україна (малий зал) Придбати Роздягайся - поговоримо Подію перенесено 29 травня 19:00, Пт Роздягайся - поговоримо Київ, Палац Україна (малий зал) від 200 грн. Роздягайся - поговоримо Вже не хочу 29 травня Роздягайся - поговоримо Палац Україна (малий зал) Придбати