Одеський театр Опери та Балету: Афіша і квитки

Легенда театрального життя України, одне з улюблених місць відпочинку одеситів і гостей міста, Національний академічний театр опери та балету, розташований у самому центрі Одеси (провулок Чайковського, 1).

Краса і велич фасаду старовинної споруди вражають, а своїм плануванням і технічними характеристиками, вона не поступається кращим в Європі.

Не менш розкішне і внутрішнє оздоблення. Глядацька зала, декорована у стилі пізнього французького бароко не тільки неймовірно красива, але і функціональна:

- партер, амфітеатр, ложі бельетажу або навіть "гальорка" – що б ви не вибрали, правильне розташування крісел виключає наявність «сліпих» місць;
- чудову акустику створює підковоподібна конструкція будівлі;
- за особливу атмосферу і відмінну видимість всього, що відбувається на сцені, відповідає сучасне освітлювальне обладнання, встановлене під час модернізації театру.

Тільки уявіть: слова акторів, вимовлені навіть пошепки, відмінно чути в усіх куточках зали, місткість якої – понад 1600 глядачів!

«Жизель», «Лускунчик», «Лебедине озеро», «Кармен», «Спляча красуня», «Дон Кіхот», «Наталка-Полтавка» та інші всесвітньо відомі театральні постановки, які стали історією, оживають на сцені Театру опери.

Також тут проходять усі знакові та масштабні заходи міста:

- концерти зірок української та світової сцени;
- виступи легенд опери та балету;
- симфонічні концерти, серед яких – органні;
- творчі та ювілейні вечори;
- ефектні 3D шоу;
- різноманітні фестивалі.

Репертуар Одеської опери розписано надовго вперед, а квитки на топові події розлітаються за лічені хвилини.

Будьте мудрими і плануйте свій культурний відпочинок заздалегідь. Усе просто: дивіться афішу та обирайте кращі місця на сайті Сoncert.ua – онлайн або з доставкою.

Одеса, пров. Чайковського, 1

Афіша

Гару 01 листопада 19:00, Чт Гару Одеський театр Опери та Балету, Одеса від 1250 грн. Гару Вже не хочу 01 листопада Гару Одеський театр Опери та Балету Придбати Dan Balan 05 листопада 19:00, Пн Dan Balan Одеський театр Опери та Балету, Одеса від 290 грн. Dan Balan Вже не хочу 05 листопада Dan Balan Одеський театр Опери та Балету Придбати незрівнянна 14 листопада 19:00, Ср незрівнянна Одеський театр Опери та Балету, Одеса від 100 грн. незрівнянна Вже не хочу 14 листопада незрівнянна Одеський театр Опери та Балету Придбати Володимир Малахов та зірки Світового балету Володимир Малахов та зірки Світового балету 3 Події Володимир Малахов та зірки Світового балету 22.11 - 26.11.2018 Володимир Малахов і зірки Світового балету 22 листопада 19:00, Чт Володимир Малахов і зірки Світового балету Одеський театр Опери та Балету, Одеса від 100 грн. Володимир Малахов і зірки Світового балету Вже не хочу 22 листопада Володимир Малахов і зірки Світового балету Одеський театр Опери та Балету Придбати Джамала 26 листопада 19:00, Пн Джамала Одеський театр Опери та Балету, Одеса від 290 грн. Джамала Вже не хочу 26 листопада Джамала Одеський театр Опери та Балету Придбати Балет Сomplexions 27 листопада 19:00, Вт Балет Сomplexions Одеський театр Опери та Балету, Одеса від 300 грн. Балет Сomplexions Вже не хочу 27 листопада Балет Сomplexions Одеський театр Опери та Балету Придбати Борис Гребенщиков, 65 10 грудня 19:00, Пн Борис Гребенщиков, 65 Одеський театр Опери та Балету, Одеса від 550 грн. Борис Гребенщиков, 65 Вже не хочу 10 грудня Борис Гребенщиков, 65 Одеський театр Опери та Балету Придбати Христина Соловій 17 грудня 19:00, Пн Христина Соловій Одеський театр Опери та Балету, Одеса від 200 грн. Христина Соловій Вже не хочу 17 грудня Христина Соловій Одеський театр Опери та Балету Придбати Voice of the Sympho Rock 18 грудня 19:00, Вт Voice of the Sympho Rock Одеський театр Опери та Балету, Одеса від 190 грн. Voice of the Sympho Rock Вже не хочу 18 грудня Voice of the Sympho Rock Одеський театр Опери та Балету Придбати 3D-шоу Vivaldianno. місто Дзеркал 27 лютого 19:00, Ср 3D-шоу Vivaldianno. місто Дзеркал Одеський театр Опери та Балету, Одеса від 250 грн. 3D-шоу Vivaldianno. місто Дзеркал Вже не хочу 27 лютого 3D-шоу Vivaldianno. місто Дзеркал Одеський театр Опери та Балету Придбати