Російський театр: афіша і квитки

Одеський академічний російський драматичний театр - одна з найдавніших і знакових культурних споруд в Одесі. Знаходиться в центрі міста за адресою: вулиця Грецька, 48.

Іронічні комедії, проникливі драми і трагедії, емоційні феєрії, яскраві мюзикли, опери та балет! Чи плануєте запросити кохану людину на побачення? Обов'язково вивчіть репертуар Російського театру! Тут збирають аншлаги як легендарні історії, улюблені багатьма поколіннями, так і гучні прем'єри.

Архітектура фасаду і внутрішнє оздоблення театру створюють особливу атмосферу. А костюми, декорації і професійна гра акторів - дозволяють розчинитися в моменті і по-справжньому насолодитися мистецтвом.

У Російському театрі в Одесі дві сцени:

  • основна, де проходить більшість вистав;
  • експериментальна - для більш камерних заходів.

Партер, бельетаж, балкон або ложі - щоб ви не вибрали, схема залу передбачає відмінну чутність і видимість на сцену з будь-якого місця. Головне, подбайте про це заздалегідь!

Купити квитки на виставу з онлайн афіші Російського театру в Одесі можна на сайті Concert.ua. Віддаєте перевагу на бланках? Чекаємо вас в гості в квитковому офісі. І не соромтеся звернутися в help-центр! З радістю проконсультуємо по актуальному асортименту, поділимося відгуками і допоможемо вибрати постановку на подарунок рідним і близьким.

Не обов'язково вирушати в подорож, щоб відпустити тривожні думки і "перезавантажитися". Улюблене місто на березі Чорного моря здатне на багато що!

Дивіться афішу подій Російського театру в Одесі і вибирайте, який спектакль відвідати в найближчі вихідні. На кілька годин ви точно пропадете з реальності і отримаєте потужний приплив натхнення.

До зустрічі!

Одеса, вул. Грецька, 48

Афіша

Вечеря з дурнем 15 вересня 19:00, Вт Вечеря з дурнем Одеса, Російський театр від 150 грн. Вечеря з дурнем Вже не хочу 15 вересня Вечеря з дурнем Російський театр Придбати Мегери 06 жовтня 19:00, Вт Мегери Одеса, Російський театр від 160 грн. Мегери Вже не хочу 06 жовтня Мегери Російський театр Придбати THE BEST 13 жовтня 19:00, Вт THE BEST Одеса, Російський театр від 200 грн. THE BEST Вже не хочу 13 жовтня THE BEST Російський театр Придбати Мюзикл Синій птах 24 жовтня 13:00, Сб Мюзикл Синій птах Одеса, Російський театр від 80 грн. Мюзикл Синій птах Вже не хочу 24 жовтня Мюзикл Синій птах Російський театр Придбати Леді Вакбета Нова дата 03 листопада 19:00, Вт Леді Вакбета Одеса, Російський театр від 100 грн. Леді Вакбета Вже не хочу 03 листопада Леді Вакбета Російський театр Придбати Золоті шлягери Юрія Антонова новая дата 10 листопада 19:00, Вт Золоті шлягери Юрія Антонова Одеса, Російський театр від 250 грн. Золоті шлягери Юрія Антонова Вже не хочу 10 листопада Золоті шлягери Юрія Антонова Російський театр Придбати Світові зірки Аргентинського танго 24 листопада 19:00, Вт Світові зірки Аргентинського танго Одеса, Російський театр від 250 грн. Світові зірки Аргентинського танго Вже не хочу 24 листопада Світові зірки Аргентинського танго Російський театр Придбати