Російський театр: Афіша і квитки

Одеський академічний російський драматичний театр - одна з найдавніших і знакових культурних споруд в Одесі. Знаходиться в центрі міста за адресою: вулиця Грецька, 48.

Іронічні комедії, проникливі драми і трагедії, емоційні феєрії, яскраві мюзикли, опери та балет! Чи плануєте запросити кохану людину на побачення? Обов'язково вивчіть репертуар Російського театру! Тут збирають аншлаги як легендарні історії, улюблені багатьма поколіннями, так і гучні прем'єри.

Архітектура фасаду і внутрішнє оздоблення театру створюють особливу атмосферу. А костюми, декорації і професійна гра акторів - дозволяють розчинитися в моменті і по-справжньому насолодитися мистецтвом.

У Російському театрі в Одесі дві сцени:

  • основна, де проходить більшість вистав;
  • експериментальна - для більш камерних заходів.

Партер, бельетаж, балкон або ложі - щоб ви не вибрали, схема залу передбачає відмінну чутність і видимість на сцену з будь-якого місця. Головне, подбайте про це заздалегідь!

Купити квитки на виставу з онлайн афіші Російського театру в Одесі можна на сайті Concert.ua. Віддаєте перевагу на бланках? Чекаємо вас в гості в квитковому офісі. І не соромтеся звернутися в help-центр! З радістю проконсультуємо по актуальному асортименту, поділимося відгуками і допоможемо вибрати постановку на подарунок рідним і близьким.

Не обов'язково вирушати в подорож, щоб відпустити тривожні думки і "перезавантажитися". Улюблене місто на березі Чорного моря здатне на багато що!

Дивіться афішу подій Російського театру в Одесі і вибирайте, який спектакль відвідати в найближчі вихідні. На кілька годин ви точно пропадете з реальності і отримаєте потужний приплив натхнення.

До зустрічі!

Одеса, вул. Грецька, 48

Афіша

Театр Тіней TEULIS 18 листопада 19:00, Пн Театр Тіней TEULIS Одеса, Російський театр від 150 грн. Театр Тіней TEULIS Вже не хочу 18 листопада Театр Тіней TEULIS Російський театр Придбати Tеатр тіней Teulis 18 листопада 19:00, Пн Tеатр тіней Teulis Одеса, Російський театр від 150 грн. Tеатр тіней Teulis Вже не хочу 18 листопада Tеатр тіней Teulis Російський театр Придбати Французький поцілунок 19 листопада 19:00, Вт Французький поцілунок Одеса, Російський театр від 100 грн. Французький поцілунок Вже не хочу 19 листопада Французький поцілунок Російський театр Придбати С@ba.ka 20 листопада 19:00, Ср С@ba.ka Одеса, Російський театр від 200 грн. С@ba.ka Вже не хочу 20 листопада С@ba.ka Російський театр Придбати Наполеон і Жозефіна ІІ 21 листопада 19:00, Чт Наполеон і Жозефіна ІІ Одеса, Російський театр від 60 грн. Наполеон і Жозефіна ІІ Вже не хочу 21 листопада Наполеон і Жозефіна ІІ Російський театр Придбати С@ba.ka 21 листопада 19:00, Чт С@ba.ka Одеса, Російський театр від 200 грн. С@ba.ka Вже не хочу 21 листопада С@ba.ka Російський театр Придбати ПРЕМ'ЄРА! На всякого мудреця досить простоти 22 листопада 19:00, Пт ПРЕМ'ЄРА! На всякого мудреця досить простоти Одеса, Російський театр від 60 грн. ПРЕМ'ЄРА! На всякого мудреця досить простоти Вже не хочу 22 листопада ПРЕМ'ЄРА! На всякого мудреця досить простоти Російський театр Придбати ПРЕМ'ЄРА! На всякого мудреця досить простоти 23 листопада 19:00, Сб ПРЕМ'ЄРА! На всякого мудреця досить простоти Одеса, Російський театр від 60 грн. ПРЕМ'ЄРА! На всякого мудреця досить простоти Вже не хочу 23 листопада ПРЕМ'ЄРА! На всякого мудреця досить простоти Російський театр Придбати захід 24 листопада 19:00, Нд захід Одеса, Російський театр від 60 грн. захід Вже не хочу 24 листопада захід Російський театр Придбати Чоловік перед дзеркалом 26 листопада 19:00, Вт Чоловік перед дзеркалом Одеса, Російський театр від 100 грн. Чоловік перед дзеркалом Вже не хочу 26 листопада Чоловік перед дзеркалом Російський театр Придбати Лист очікування 27 листопада 19:00, Ср Лист очікування Одеса, Російський театр від 60 грн. Лист очікування Вже не хочу 27 листопада Лист очікування Російський театр Придбати Змішані почуття 28 листопада 19:00, Чт Змішані почуття Одеса, Російський театр від 60 грн. Змішані почуття Вже не хочу 28 листопада Змішані почуття Російський театр Придбати Вій 29 листопада 19:00, Пт Вій Одеса, Російський театр від 60 грн. Вій Вже не хочу 29 листопада Вій Російський театр Придбати Ліки від депресії 30 листопада 19:00, Сб Ліки від депресії Одеса, Російський театр від 60 грн. Ліки від депресії Вже не хочу 30 листопада Ліки від депресії Російський театр Придбати